Skocz do zawartości
Forum

Zażywanie tabletek antykoncepcyjnych bez robienia przerwy między blistrami


Gość anamka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od około 9 miesięcy biorę pigułki antykoncepcyjne. W ostatnim czasie wzięłam 3 opakowania na raz, bez tych siedmiodniowych przerw (teraz jestem w trakcie tego trzeciego opakowania bez przerw). Rozmawiałam z lekarzem i powiedział że kilka jego pacjentek stosuje tabletki w ten sposób i nie odczuwają żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Chciałam zapytać czy to na pewno jest bezpieczne? I czy jeśli teraz skończę to opakowanie to mogę wziąć jeszcze dwie tabletki dodatkowo by przesunąć okres (bo ostatnią tabletkę biorę w czwartek a chciałabym przesunąć by ostatnią brać w sobotę) i dopiero wtedy zrobić przerwę?

Odnośnik do komentarza
Gość misia0892

Witam od kilku miesiecy biore tabletki antykoncepcyjne. Jednak za miesiac wyjezdzam na 10 dni na wakacje i pech chcial, ze wlasnie wtedy mam dostac miesiaczki. Bardzo chcialabym tego uniknac, bo zle znosze pierwsze dni, a jak sa upaly, to jeszcze gorzej... Stad moje pytanie, czy moge brac tabletki anty bez 7dniowej przerwy ? Czyli dwie paczki "pod rzad"? Jest to niebezpieczne dla zdrowia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...