Skocz do zawartości
Forum

Bóle łydek


Rekomendowane odpowiedzi

Bóle łydek jako powikłanie po chorobie.

Zmagał się ktoś z was z tym ? Dodam, ze już tydzień je mam. Nie wychodzę wogole z domu bo się boję i nie do końca czuje się sprawnie. Chodzę pomału tylko po domu ale też męczę się szybciej.

Proszę i jakieś rady. Ile czasu może trwać to dziadostwo?

 

Dziękuję z góry za odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza

Tydzień temu przechodziłam lekkie przeziębienie ( w teście covid) 🙂 😀 

nie, to nie są skurcze. Skurcz to Cie złapie i za chwilę puści.

To jest taki bol nog, lydek połączony z ogólnym osłabieniem. Oslabienie już mija, natomiast lydki nadal bolą.

Byłam już nawet na Sorze ale nie potrafią mi pomóc bo wyniki badań wychodzą dobrze. Kazali łykać magnez i odpoczywać.

Czytałam na necie że są takie powiklania po grypie, covid, a nawet po przeziebieniu że nogi bolą i nie można chodzić. Tylko ja się pytam... ileż można 🫢

 

Odnośnik do komentarza

DrNapiszę coś co może ci pomóc ... Po covidzie kuzyn miał to samo co ty .... A więc zacznę od początku .  

Od lat jestem zapalonym biegaczem. Pasja do biegania jest dla mnie nie tylko formą aktywności fizycznej, ale i sposobem na relaks i oderwanie się od codziennych problemów. Jednak intensywne treningi i długie dystanse, które pokonuję, zawsze były obciążające dla moich stawów. Mimo że byłem świadomy korzyści płynących z aktywności fizycznej, z czasem zaczęły się pojawiać problemy zdrowotne związane z bólem i stanami zapalnymi.
 
Pewnego dnia, po wyczerpującym biegu, ból stawów był niemal nie do zniesienia. Wtedy postanowiłem poszukać rozwiązań, które mogłyby przynieść ulgę i poprawić kondycję moich stawów. To wtedy natknąłem się na wątek na forum biegaczy, gdzie ktoś polecał naturalne produkty konopne i wspominał o sklepie Konopna Farmacja w Poznaniu. Postanowiłem spróbować i odwiedzić ten sklep.
 
W Konopnej Farmacji, na którą trafiłem dzięki forum, znalazłem dokładnie to, czego potrzebowałem. Polecono mi olej CBD 10% Raw, białko konopne oraz MSM. Dowiedziałem się, że olej CBD nie tylko redukuje stany zapalne, ale także działa neuroprotekcyjnie, co może być szczególnie korzystne dla osób uprawiających sport. Białko konopne zawiera edestynę, cenny białkowy składnik wspierający regenerację mięśni, a MSM jest znane ze swojego działania przeciwzapalnego i wspomagającego zdrowie stawów.
 
Oprócz suplementów, zacząłem również stosować maści konopne, które są świetnym rozwiązaniem po wyczerpujących treningach. Ich działanie jest naprawdę imponujące – pomagają złagodzić ból i napięcie mięśniowe, a także przyspieszają regenerację. Odkryłem, że regularne stosowanie tych produktów znacznie poprawiło komfort moich treningów i przyspieszyło proces odzyskiwania sił po wysiłku.
 
Od pięciu lat korzystam z produktów konopnych, i muszę przyznać, że zmieniły one moje życie biegacza. Problemy ze stawami, które kiedyś były dla mnie codziennym zmartwieniem, odeszły w zapomnienie. Czuje się teraz lepiej zarówno podczas biegania, jak i po zakończonym treningu. Produkty te stały się nieodłącznym elementem mojej rutyny regeneracyjnej.
 
Dla wszystkich biegaczy i miłośników sportu, którzy zmagają się z podobnymi problemami, gorąco polecam produkty konopne. Konopna Farmacja w Poznaniu ! Ich oferta, w tym olej CBD, białko konopne i maści konopne, to niezawodne wsparcie w walce z bólem i stanami zapalnymi. Dzięki nim mogę cieszyć się bieganiem bez obaw o zdrowie swoich stawów.
Wszystkie produkty znajdziecie na stronie internetowej Konopnej Farmacji
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...