Skocz do zawartości
Forum

Uczucie ogłupienia, zmęczenia, kręcenia się w głowie (Uczucie jakbym był pijany)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przychodzę z takim problemem, że od pół roku mam jakieś takie dziwne uczucie kręcenia się w głowie (Głównie w pozycji stojącej), nie pamiętam np. Jak łożyłem się spać, muszę się mocno nasilić żeby przypomnieć co robiłem poprzedniego dnia. Położyli mnie na oddziale neurologicznym (2miesiące temu) na tydzień z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych. Mam też problemy z snem, posiadam na tyle płytki sen, że byle jakie wstanie z łóżka przez dziewczynę od razu mnie wybudza, tak samo jak pies zacznie chodzić po pokoju. W ogóle nie pamiętam kiedy mi się coś śniło tak jakby organizm nie wchodził w fazę REM?

Zrobili mi wszystkie badania w szpitalu jakie mogli na oddziale neurologicznym. Pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego, tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny (Wszystko bez kontrastu, jedynie co wyszło, że zatoki powiększone ale mam przegrodę do operacji stąd taki opis) więc można powiedzieć, że wszystko w porządku, tak samo z krwią (Tu jedynie jakieś minimalnie podwyższone parametry wątrobowe).

Jedynie osobiście do czego mógłbym ja się wczepić to, że parę dni z rana miałem ciśnienie na 160/110 (Będąc w szpitalu bo w domu jak mierzyłem to cały czas w normie)

Dziś trochę poczytałem o odcinku szyjnym i pościskanych nerwach w owym rejonie, że takie objawy są. Zacząłem wykonywać jakieś ćwiczenia z tym związane i kręcąc głową w pozycji siedzącej lub stojącej (dookoła tak żeby szyję rozciągnąć) po zaprzestaniu kręci mi się mega w głowie przez jakieś 10-15s, aż dość mocno mdłości w tym momencie, o dziwo w pozycji leżącej to nie występuje. Ogółem w pozycji leżącej wszystkie problemy z zawrotami głowy ustępują.

 

Może ktoś miał z was podobne objawy i mógłby pomóc chociażby gdzie z tym wszystkim się udać. Póki co szukam jakiegoś dobrego laryngologa bo może sprawa stoi tutaj.

Odnośnik do komentarza

 

1 godzinę temu, ka-wa napisał(a):

Jak byłeś w szpitalu, to wykluczyli problem z błędnikiem? Jeśli nie, to jest w gestii laryngologa. 

Następnie do neurologa, powinien zlecić RM z kontrastem odcinka szyjnego kręgosłupa. 

W opisie rezonansu i tomografu o błędniku nie ma kompletnie nic zawartego więc pytanie czy to było sprawdzane. Dodam jeszcze, że przed rozpoczęciem tych wszystkich objawów tydzień bolał mnie lewy migdał przy przełykaniu. Próbowałem już jakieś kurację witaminami Supradyn, biorę chrollere bo myślałem, że czegoś w organizmie mi brakuje ale 3 tydzień mija jak to biorę i 0 poprawy. Bywają takie dni, że te wszystkie objawy znikają na parę dni, a później znowu się pojawiają no i jak pisałem przy pozycji leżącej wszystko ustępuje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...