Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na zbliżenia z partnerką


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę,ze problemy mogą być inne. Jest ich cała masa. Stres, dieta, aktywność fizyczna a w zasadzie jej brak. Możęsz sobie również zrobić ogólne badania plus testosteron ( chociażby dla siebie bo warto jest się raz na jakiś czas przebadac). Czy brałeś jakieś witaminy na potencję?

Odnośnik do komentarza

Aha bo tłumaczę sobie te problemy praktycznie wszystkim. Nie sądziłem,że w tym wieku mogę mieć ten problem.Staram się odżywiać zdrowo, sport również uprawiam ( nie tak dużo jak kiedyś ale te 3 razy w tygodniu bywam na siłowni). Jeszcze niczego nie przyjmowałem. Dodam,ze nie chcę na razie iść do seksuologa szczególnie,że mieszkam w małym mieście i tutaj nawet nie mamy takiego lekarza z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza

Nikt CIę tutaj do lekarza nie wysyła chociaż sam jestem zdania, ze takich wizyt nie powinno się wstydzić oraz, że w wielu przypadkach taka konsultacja może bardzo pomóc. Niemniej polecam spróbować sobie witaminy na erekcję, Dobre działanie ma na przykład kompleks witamin Penis Complete, który zawiera w sobie miedzy innymi takie wspomagające erekcję składniki jak żeń szeń.

Odnośnik do komentarza

Wpisz sobie w google. Jest w wielu sklepach , ceny są różne tak wiec porównaj sobie ( na przykład jes w dobrej cenie na intymnosc.pl ). Szczerze to nie wiem czy znajdziesz ten środek w aptece bo sam zamawiałem przez internet, nie wiem czy nie czułbym się skrępowany kupując coś takiego w normalnym sklepie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...