Skocz do zawartości
Forum

Cukrzyca a wpływ na erekcję i libido


Rekomendowane odpowiedzi

Nie podajesz swojego wieku i stażu z cukrzycą. A to jest bardzo istotne. Uzupełnij swoje dane, będzie łatwiej rozmawiać.
U mnie swoje robi także wiek. Gołą pupę zgrabnej niewiasty której wiatr podwiał sukienkę, odbieram jako wrażenie estetyczne, a nie impuls pobudzenia. Cukrzyca dopadła mnie w późnym wieku, więc jej skutki trudno oddzielić od praw natury.
A i druga rzecz. Mężczyźni niezbyt chętnie chcą ujawniać swoje niedomogi w tym zakresie.
Taka to już nasza mentalność, że do grobowej deski chcemy być zawsze na topie. Zawsze mozna sie wspomoc czymś z L argininą. Takie suplementy są na pewno bezpieczniejsze niż suplementy z sildenafilem.

Odnośnik do komentarza

Cukrzyca może mieć tutaj istotne znaczenie, ale nie musi. Może taka Twoja uroda. Problem jest intymny - stąd trudno porozmawiać z kimś szczerze na ten temat.
Od siebie dodam, że jeżeli chodzi o jeżeli cierpisz na małe libido, to może potrzebne są Ci jakieś stymulatory, jakieś dodatkowe bodźce.
A próbowałeś jakiś środków wspomagających libido, doznania itd. Mam tutaj na myśli np Cum on...

Odnośnik do komentarza

Z środków które stosowałem to sildenafil. Działał, ale podnosił mi też ciśnienie. Z innych to np permen - też coś tam działał, ale tani nie jest. Z tego co widzę, to ten cum on też nie należy do najtańszych. Codziennie trzeba go przyjmować? Można gdzieś o nim poczytać w aptekach?

Odnośnik do komentarza

To jesteś jeszcze w wieku, kiedy nie powinieneś mieć problemów z tymi sprawami. A raczej nie powinny one być tak intensywne, aby móc normalnie funkcjonować w tej sferze. Może powinieneś zastanowić się nad zmianą diety, większą ilością ruchu.
Jeżeli chodzi o cum on to najlepiej postępować wg instrukcji i przyjmować codziennie. Do najtańszych nie należy, ale u mnie dobre efekty przyniósł jeżeli o to chodzi.
Dobry jest też penis complete. Stosuje się bardzo podobnie, rezultaty też są podobne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...