Skocz do zawartości
Forum

Bol po kolonoskopii


agati77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy ból podbrzusza i dolnej częsci pleców,oraz wypróżnianie śluzem ze strzępkani krwi to normalny objaw po kolonoskopi z pobraniem wycinków?Kolonoskopie mialam jakieś 30 godzin temu,pobrali sporo wycinków,bo aż 12 z kazdej częsci jelit.Wczoraj po kolonoskopii nie mialam żadnych dolegliwości,ale dzisiaj od rana boli mnie dól brzucha na tyle mocno ze musiałam wziąć paracetamol (ktory wcale nie pomogl,a tylko zrobilo mi sie po nim niedobrze).W WC bylam raz i byl to prawie sam śluz i strzępki krwii.Nie chce panikować I dzwonić do szpitala żeby nie wyjśc na panikarę,ale zastanawiam sie czy takie  objawy są normalne?Samo badanie nie wykazalo zadnych nieprawidłowosci w jelitach.Badanie bylo ze znieczuleniem (midazolam + fentanyl) i przebieglo ok.Reszta dnia i noc po zabiegu tez ok.Dopiero dziś rano zaczelo boleć...
Kolonoskopie mialam juz wczesniej ale bez biopsji i wtedy nie mialam takich objawów.Boli tak jak przy okresie-bardzo nisko podbrzusze,oraz plecy nad koscia ogonowa.W skali od 1 do 10 intensywnośc bólu oceniam na 5.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...