Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia porannego wzwodu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od pewnego czasu mam problem z erekcją. Mianowicie zauważyłem, że nie mam porannego wzwodu. Poza tym podczas seksu miewam problemy z utrzymaniem erekcji i doszło do tego, ze przez stres zaczynam seksu unikać aby sie nie kompromitować. Aby utrzymać wzwód musze sobie ogólnie pomagać.

Czy powinienem zrobić sobie badania? Bo jedyne co badałem to testosteron a ten mam na granicy normy.

Odnośnik do komentarza

Mam 23 lata i ogólnie staram sie prowadzić zdrowy tryb życia. Czyli ćwicze oraz trzymam dietę. Jak na razie nie robiłem sobie żadnych badań oraz chciałem zapytać się o to jakie zrobić. Nie biorę przy tym żadnych leków, no chyba że wliczać witaminę D3 ale to się chyba nie liczy bo to tylko witamina. Stres mam ale zawsze był bo jestem na ciężkich studiach ale jakoś wcześniej takich problemów nie miałem.

Odnośnik do komentarza

No na pewno warto byłoby sobie przebadać jak wygląda kwestia prolaktyny badania ogólne, zbadaj sobie jak wygląda wątroba ja również dobrze byłoby ewentualnie przebadać sobie hormony tarczycy (jak w rodzinie ktoś chorował na przykład). Próbowałeś jakichś środków? Swoją drogą nie zawsze brak porannego wzwodu jest czymś nieprawidłowym.

Odnośnik do komentarza

Do impotencji jeszcze Ci daleko. Jest to dość poważna choroba oraz wcale tak łatwo się jej nie diagnozuje. Możesz iść zarówno do seksuologa jak i do urologa. Najlepiej byłoby do seksuologa ale jeśli nie masz takiego specjalisty to urolog również będzie w porządku. Swoją drogą dobrze byłoby zobaczyć jak na Ciebie wpływają środki na erekcję. Bo w niektórych przypadkach nie trzeba wcale sie leczyć i wprowadzać sildenafilu, który nie jest taki super bo ma wiele efektów niepożądanych. Ale moga pomóc tabletki bez recepty, te z L argininą. W aptekach dobry skład ma braveran ale o wiele mocniejsze są cum on (tabletki również dopuszczone przez krajowy rejstr farmaceutyczny) ale raczej w aptekach nie widziałem, są do zamówienia drogą internetową).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...