Skocz do zawartości
Forum

Facet i kompleks małego członka


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z facetem, generalnie wszystko spoko. Lubimy ze sobą spędzać czas, właściwie to spędzamy ze sobą każdą wolną chwilę 🙂 Tylko jest jeden mały problem, on ma kompleks małego członka. Wiem, że to może wydawać się głupie, czy nawet śmieszne, ale z tego co widzę to dla niego jest jakiś problem... MI to tam nie przeszkadza... ale jemu jest z tym źle. Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim wcześniej?

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę on musi sam odpuścić bo to wszystko siadzi w jego głowie musi zaakceptować siebie to jak wygląda , jeśli sam siebie nie zaakceptuję to nic mu nie pomoże w szczególności jakaś chemia którą wciskają tutaj ludziom . Przecież to jest normalną sytuacją że każdy ma inną wielkości wygląd penisa, jeden jest większy drugi mniejszy. Ja sam w pełnym spoczynku mam małego penisa ma może z 5 cm Maks , ale nie mam z tego powodu kompleksów nie mam problemu z tym że inni widzą mnie mago nie krępuje mnie to w żaden sposób 

  

Odnośnik do komentarza

Bezpieczne, wynika to bezpośrednio ze składu. Poza tym przeszło różne badania i testy.
A co do zasadzy działania to w dużym skrócie działa tak, że członek składa się z ciał jamistych. Penilarge posiada l-arginina który wpływa na zwiększenie pojemności ciał jamistych. Powiększenie jest minimalne, ale jest ich tyle, że w sumie dają widoczny efekt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...