Skocz do zawartości
Forum

Ból nogi i drętwienie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 18 lat. 30 marca rozpoczęłam przyjmować tabletki vibin. Tabletki zażywałam regularnie i od pierwszego dnia okresu. W trakcie 1 tygodnia zauwazyłam ból nogi. Zignorowałam to, ponieważ przeszedł po niedługim czasie. Od ponad 24 godzin znów boli mnie jedna z nóg. Nie jestem pewna czy sobie wmawiam czy nie ale żyły na tej nodze są naprawdę lekko bardziej widoczne niż na drugiej. Poza tym czuje, że ta noga jest "ciężka". Przed bólem nógi odczuwałam w niej lekkie drętwienie. Innych objawów nie mam. Dodam też, że nie odżywiam się zbyt zdrowo. 8 kwietnia uprawiałam seks, byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą. Wszystko wydawało się w porządku, ale nigdy nie mogę być pewna jeśli chodzi o preejakulat. Co powinnam zrobić aby uniknąć ciąży i przy okazji w miarę możliwości zadbać o swoje zdrowie? Do ukończenia 2 tygodnia zostały mi dwie tabletki. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

hej,

Myślę, że powinnaś jak najszybciej skonsultować się z lekarzem lub położną w sprawie tych bólów i zmian, które zauważyłaś w nodze. Mogą być one spowodowane tabletkami, ale lepiej jest to sprawdzić, żeby się upewnić. Co do seksu, dobrze, żeście byli zabezpieczeni prezerwatywą, ale jeśli jesteś niepewna co do preejakulatu, to może warto byłoby pomyśleć o dodatkowej metodzie antykoncepcji, takiej jak pigułki antykoncepcyjne czy prezerwatywa żeńska.

 Pozdrawiam, Mateusz [url=https://mazzani.pl][/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...