Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nadżerka szyjki macicy.


Angies

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Zdiagnozowano u mnie nadżerkę wielkości 5 złotówki. Dostałam lek albothyl, który stosowałam 6 dni, miałam robioną cytologie dwa miesiące temu i w dalszym ciągu czekam na wynik( jakieś opóźnienie w laboratorium), lekarz ginekolog nie chce żebym przychodziła na kontrolę zanim nie ma tych wyników, wizytę przekładałam już 3 razy bo ciągle nie ma. Zaczynam się już stresować, bo ponoć jest ona duża i będziemy myśleć co dalej, zabroniono mi również współżycia, pytanie czy faktycznie tak jest że po tym leku i tak długim czasie należy nadal wstrzymac się od współżycia?dodam że pare lat temu miałam zdiagnozowaną ektopie przez innego doktora który stwierdził, że nic z tym niw robimy, tylko obserwujemy. Zaczynam mieć watpliwośći w co mam wierzyc i że tak mnie zostawiono z tym, bo ani ginekolog nic nie mówi ani nie mogę się doprosić wyników

Odnośnik do komentarza

A miałaś jakieś objawy? Dostałaś środek antybakteryjny, bez wiedzy czy masz takie zakażenie? 

Co do nadżerki, to będziesz miała i tak zabieg. 

A już czekanie na wyniki cytologii, to aż niewiarygodne, może mu zginęły, lub był źle pobrany materiał. 

Po "wypaleniu" nadżerki jakiś czas trzeba się wstrzymać ze współżyciem, a teraz to może dlatego, żeby nie było ciąży, zresztą powinnaś od razu zapytać. 

Zbywa Cię ten ginekolog, może pójdź do innego, bo pół roku będziesz czekała na wynik i już ten wynik będzie nawet nieaktualny. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...