Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Najlepszy żel intymny


Rekomendowane odpowiedzi

Kup sobie libi gel ? Na początku używałam głównie jak uprawiałam seks z mężem, potem jednak kupiłam sobie sama. Najlepszy żel intymny z jakim miałam do czynienia i moim zdaniem durex intense się tutaj chowa. Poprawia ukrwienie stref intymnych i dzięki temu będziesz mogła czuć o wiele wiecej. Nakładam kropelkę wielkości grochu i to wystarczy

Odnośnik do komentarza

To nie to samo ? Mialam kiedyś ten durex i mnie akurat nie piekło ale rownież jak sobie go kupowałam to nastawiałam się na coś zupełnie innego. Lepszego (szczególnie, że cena nie taka niska w sumie). Libi gel jest przyjemniejszy. W przeciwieństwie do durexa nie daje coraz to uczucia zimna czy ciepła ale po prostu sprawia, ze dotyk jest odczuwany o wiele mocniej.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, J0ann4 napisał:

My stawiamy na naturalność i hipoalergiczność więc używamy 4organic - żel hello love. wprawdzie nie ma zapachu czy smaku ale dzięki temu nie powoduje potem żadnych niemiłych niespodzianek skórnych

 W sumie to nie stawiacie na naturalność. Naturalność to mimo 3* lat nigdy nie używałem żadnego żelu. Wychodzę z założenia że właśnie  stu % naturalne "smarowanie" jest najlepszym środkiem by nie było niespodzianek skórnych. Jak to zrobić? Odpowiednio nakręcić kobietę, zapewniam cię że "żelu" będzie aż w nadmiarze, chyba że jest to suchość pochwy spowodowana jakimiś zaburzeniami. Pozdrawiam i jeśli nie ma potrzeby, nie ładuj w siebie chemii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...