Skocz do zawartości
Forum

Olejek CBD


lucas33

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi to o nowotwór to nam w moim bliskim znam kregu ciekawy przypadek i jakbym zachorowała to odrazu wprowadziłabym  to do leczenia nie czekajać za niczym !!

Szefowi 5 lat temu odmówiono leczenia nowotworu  gdyż podobno stan był nieoperowalny jeździli wszedzie ale żadnen lekarz nie podjoł się operacji. Szef i jego żona   nie załamali się ...  walczył o siebie ten człowiek  zaczoł szperać w internecie i szukać naturalnych kuracji . Stosował z tego co wiem  zioła jak koci pazur , Zhenlu San  i  naturalne olejki z CBD  30% i CBG nie pamietam w jakim stężeniu ... no ale  żyje do dziś wszystko to zakupione w Konopnej Farmacji w Poznaniu  . Natomiast ma dietę  bez mięsa  i białek zwierzęcych jak i chemicznych dodatków. 2 jajka na tydzień, kawałek ryby na miesiąc. Wcześnie chodzi spać  a ostatni posiłek o 18,00.  Tak nam opowidałam szefowa w czasie tego naturalnego leczenia ...Teraz lekarze twierdzą, że to cud medyczny ostanio mówił nam szef ? byłam pod wrażeniem Przeczytałem artykuł na stronie gdzie kupowali te zioła https://konopiafarmacja.pl/ ..... tytuł Olejek CBD na raka  .....jak to starszy meżczyzna  zmniejszył nowotworowy guz o 50 procent dzięki olejkowi CBD mądry artykuł warto przeczytac ....więc jest pewnie dużo takich przypadków . Więc jakbym zachorowała to pierwsze co to bym wprowadziła to  olejki CBD !!!  a co do szefa  Chłop ma 63 lata i dobre wyniki badań.  Spróbuj do nich myślę że lepiej nie trafisz bo jest też dużo oszustów sama kiedyś kupiłam na alegro olej CBD i poszłam  po taniości i niestety kupiłam w małej buteleczce olej z nasion konopi ale bez CBD to jest łatwo sprawdzić więc jedna rada kupować ze sprawdzonych źródeł takie produkty a nie na platformach sprzedażowych,

ale na to pytanie już Ci odpowiadałam na innym forum tą wypowiedź  skopiowałam  z innego forum o CBD

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...