Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu - ciąża ?


Wiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj jest piąty dzień jak spóźnia mi się okres w tym miesiącu ( marzec) nie miałam żadnych objawów żeby wgl miał się pojawić ( zawsze tydzień przed @ ból piersi oraz ból jajnika ) tym razem nic.Pojawił się śluz na początku był biały postać takiego kremu, dziś zauważyłam że ten śluz jest przeźroczy i na dodatek bardzo rozciągliwy. Wcześniej u mnie taki śluz nie miał miejsca, był zawsze biały i nawet nie rozciągliwy a ten teraz od samego początku jest ciągnący ( nawet jak pierwszy się pojawił biały)Stosunek był jeden ale by 5 dni po okresie, oczywiście finał był w środku ( impreza - trochę nas poniosło)Żadnego stresu nie przechodziłam, wręcz czas mijał bardzo dobrze, nie byłam chora jedynie co przyjmuje witaminę B12 , D3 ( 20000) i kwas foliowy, ale to już bardzo długo,bo wcześniej okres był normalnie Wczoraj zabolał mnie brzuch dokładnie lewy jajnik , lecz gdy się położyłam odrazu przeszło, ostatnio czuje bardzo duże zmęczenie , oczywiście obwiniam o to pracę , ale gdy tylko poczuje poduszkę to odrazu zasypiam , w ciągu ostatniego tygodnia mam dzień w dzień zgagę której nigdy wcześniej nie miałam, pojawił się również ból pleców dokładnie w okolicy bioder , o schylaniu nie ma mowy bo tak boli.... proszę o radę .... Czy jednak może być ciąża ? Kiedy ewentualnie zrobić test

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...