Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wiek: 27 - Wysokie Tętno


PawełM

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Chciałbym podpytać, może ktoś miał okazję spotkać się z takim przypadkiem lub sam przez to przechodził. 

Od kilku dni (tygodnia?) zauważyłem że bardzo szybko się męczę i moje tętno spoczynkowe jest spore - wahające się między 90-100 uderzeń na minutę. Chciałem się dowiedzieć z czego to może wynikać + moje tętno bardzo skacze przy najmniejszym wysiłku fizycznym (nawet przejście z pokoju do pokoju w mieszkaniu lub proste czynności domowe)

Po świętach chorowałem aż do nowego roku - klasyczna grypa (nie wielka gorączka, ból gardła, kaszel itp.) Czy to może mieć jakiś wpływ na obecną sytuację? 

Nie ukrywam że trochę mnie to nie pokoi, używam na co dzień smartwatcha stąd moje wychwycenie tego przypadku . 

Będę bardzo wdzięczny za każdą podpowiedź i sugestię w temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ka-wa 

Dziękuje za wiadomość, miło że odpowiedziałeś w temacie! 

Tętno może nie duże ale tak jak mówię znam swój organizm i orientuję się jakie ono bywało wcześniej stąd tej mój niepokój. COVIDu nie było robiłem test a potem badania na przeciw ciała z krwi. 

Mam nadzieje że niedługo dolegliwość minie i będzie wszystko okej.

Jeśli ktoś by miał jeszcze jakieś przemyślenia chętnie posłucham i będzie mi bardzo miło jak się podzieli 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...