Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem neurologiczny czy nerwica?


KurazMan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

Jestem 30 letnim mężczyzną, który zmaga się z problemem i potrzebuje jakiegokolwiek nakierowania. Dodam że od około 2 lat przestałem uprawiać jakiś sport z drobnymi incydentami, praca głównie siedzącą. Wszystko zaczęło się około 2 lata temu od niespodziewanych bólów pod prawą pachą. Po roku dokuczania( ból pojawiał się i znikał)  zdecydowałem się że pójdę do lekarza, ten zlecił usg, które  nie wykazały żadnego problemu(brak powiększonych węzłów chłonnych). Aktualnie od około 3 miesięcy ten ból nie występuje a żaden lekarz z którym miałem kontakt nie wiedział jaka jest przyczyna. Mianowicie w międzyczasie zachorował mój ojciec ( choruje od około 6 miesięcy) , co przysporzyło mi dużo stresu. Około 2 miesiące temu pojawił się u mnie ból prawej strony głowy, który skupiał się głównie w płacie potylicznym jednak czasem rozszerzał się na całą głowę. Na początku towarzyszyły mi lekkie nudności ( bez wymiotów). Po ponad dwóch tygodniach ból odpuścił i do tej pory nie wrócił. Oczywiście byłem na wizycie u neorologa, który stwierdził po rutynowym badaniu, że nic mi nie dolega, oraz doradził , abym zmienił dietę i tryb życia. Od około tygodnia pojawiły się inne niepokojące mnie objawy. Mianowicie mam uczucie jakby ciała obcego w gardle oraz lekkiego ucisku. Przy przełykaniu bądź picu nie towarzyszy temu żaden ból.  Po długim weekendzie natomiast pojawiło się uczucie drętwienia  palców i lekko dzisiaj piekł mnie język. Proszę o jakąkolwiek wskazówkę do jakiego specjalisty powinienem się udać? Dziękuje za odpowiedz i pomoc. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...