Skocz do zawartości
Forum

Moje życie=Tragedia/dramat


GekmoTeg

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ogólnie z innego wymiaru Xd. Moje teraźniejsze życie jest dramatem. W skrócie od 4 lat jestem martwa..nie każdy zrozumie ale no.. straciłam 4 lata temu jedyną bliską mi osobę bo zmarła i razem z nią ja. Od 4 lat także mam problem z regularnym chodzeniem do szkoły ale to nie dla tego że nie lubię czy coś a dlatego że dowiedziałam się że moja mama mnie nie będzie kochać jeśli nie będę do niej regularnie chodzić,bić,wyzywać od naj gorszych,nic nie dostanę ani nic w swym życiu nie doświadczę,żadnych podróży itd. co mi serce kraja?że system tak działa na matkę że chce mnie wygnać. I przez to staje się to takie trudne by chodzić do tej szkoły z wiedzą że jak pare dni do niej nie pójdę będą to tak bezlitosne konsekwencje. Nie mówię że jestem dobrym człowiekiem ale to dlatego że stawiam na pierwszym miejscu siebie i tylko mnie i napewno nie zasłużyłam na porównywanie mnie z mordercami,gwałcicielami,zboczeńcami i do najgorszych śmieci którzy nic nigdy nie osiągną i że nawet na sprzątaczkę kibli mnie nie wezmą bo jestem gamoniem. A ja mam zamiar zostać multimilionerką i tak też będzie. Tylko dla tego jeszcze to piekło chcę przejść chodź mam mnóstwo myśli samobójcze bez to traktowanie ?. Wiem jedno że zasłużyłam na lepsze traktowanie,za odszkodowanie że się urodziłam,zasłużyłam ogólnie na wszystko co np. Stormi od Kendall Jenner  od urodzenia posiada. ? Jedyne co mi sprawiało radość to śpiew i taniec dla tego chodziłam do parku z głośnikiem i robiłam sobie koncerty tra la la la i ćwiczyłam wydobywanie mego głosu to mi matka zabrała głośnik i słuchawki na pół roku jak nie na zawsze i teraz mi ręce opadają i nie mam już na nic chęci ? oprócz mnie skłania tak tylko na kradzież np. cegieł i drabin by zebrać 1000€ i kupić najgłośniejszy głośnik na świecie ?? ja już nie daje rady help ;-; w czym pytasz??kuźwa sama nie wiem jak tu można cokolwiek zrobić do ładu a jestem logikiem i od urodzenia radzę sobie sama. Wiem że raczej nikt to nie zobaczy ale chociaż udało mi się dość Ok opowiedzieć moją sytułejszyn 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.10.2022 o 21:25, GekmoTeg napisał:

straciłam 4 lata temu jedyną bliską mi osobę bo zmarła i razem z nią ja.

To świadczy o fakcie silnego uzależnienia emocjonalnego od tej osoby. 

W dniu 24.10.2022 o 21:25, GekmoTeg napisał:

a dlatego że dowiedziałam się że moja mama mnie nie będzie kochać jeśli nie będę do niej regularnie chodzić,bić,wyzywać od naj gorszych,nic nie dostanę ani nic w swym życiu nie doświadczę,żadnych podróży itd. co mi serce kraja?że system tak działa na matkę że chce mnie wygnać.

Czy Twoja mama powiedziała dokładnie tak jak napisałaś, że nie będzie kochać jeśli nie będziesz regularnie chodzić do szkoły , że będzie bić/wyzywać od naj gorszych, że nic nie dostaniesz?  A na marginesie: jaki system masz na myśli? 

W dniu 24.10.2022 o 21:25, GekmoTeg napisał:

stawiam na pierwszym miejscu siebie i tylko mnie i napewno nie zasłużyłam na porównywanie mnie z mordercami,gwałcicielami,zboczeńcami i do najgorszych śmieci którzy nic nigdy nie osiągną i że nawet na sprzątaczkę kibli mnie nie wezmą bo jestem gamoniem. A ja mam zamiar zostać multimilionerką i tak też będzie.

Jeśli byś stawiała na 1 miejscu siebie to byś sie nie uzależniała emocjonalnie od innej osoby, chodziła do szkoły, uczyła sie by sie wykształcić, miałabyś pasje, które byś realizowała. Ciekawa jestem natomiast jak masz zamiast zostać tą multimilionerką ? ? Masz na to chociaż jakiś plan?

W dniu 24.10.2022 o 21:25, GekmoTeg napisał:

Jedyne co mi sprawiało radość to śpiew i taniec

Przecież można tańczyć i śpiewać w domu, bez głośników i słuchawek. Można zapisać sie na jakieś interesujące darmowe zajęcia np. w centrum kultury.

W dniu 24.10.2022 o 21:25, GekmoTeg napisał:

chodź mam mnóstwo myśli samobójcze

Czy Twoja mama o tym wie? Moze powinnaś porozmawiać z psychologiem lub pedagogiem szkolnym? Mozesz tez dzwonić na centrum kryzysowe. A ile masz w ogóle lat? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...