Skocz do zawartości
Forum

Problemy z miesiączką


Mania2828

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam taki problem moja miesiączka trwała 4 dni najpierw były to lekkie brunatno czerwone plamy potem w ciągu dnia nasiliły na obfity okres, przez pierwsze 2 dni, a potem ustawały i az w koncu zanikły z racji tego, że jestem aktywna seksualnie dla pewności zrobiłam dwa testy ciążowe, które wyszły negatywnie, minął tydzień, teraz 5 dni przed owulacją dostałam brązowo czerwone plamienia wcześniej pobolewało mnie lekko podbrzusze co to może oznaczać ? Bardzo się tym martwię bo nie wiem czy po ustaniu plamienia powtarzać test ciążowy? Wizytę u ginekologa mam dopiero w listopadzie, a chciałabym wiedzieć mniej więcej czego się spodziewać, a czym martwić ? .Dodam również że od kilku tygodni czuje się osłabiona, czuje większą potrzebę snu, jestem rozdrażniona i czasami chce mi się płakać, w ostatnim czasie brak apetytu i mała ilość posiłków w ciągu dnia, czasem bóle głowy. Bardzo proszę o jakąś konkretną odpowiedz poradę, pomoc w tym temacie. Z góry dziękuję ❤️

Odnośnik do komentarza

Na pewno badania i wizyta u ginekologa wskazana. A jak z antykoncepcją? skoro jesteś aktywna seksualnie to musisz na to zwrócić uwagę. Jeśli masz plamienia to może źle dobrana metoda albo jej brak i jakieś zaburzenia hormonalne? Zapytaj lekarza, doradzi jak się skutecznie możesz zabezpieczać. Z tego co wiem tabletki drovelis są teraz jedne z najlepiej tolerowanych. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...