Skocz do zawartości
Forum

czy to ciąża?


Gość gosia

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno odbyłam drugi w życiu stosunek z moim chłopakiem i od tamtej pory spóźnia mi się okres o 3 dni. Za każdym razem się zabezpieczaliśmy, sprawdzaliśmy czy gumka nie spadła. Skończył poza mną, kilka minut po tym jak ze mnie wyszedł. Nie ukrywam, że ostatni okres jest dla mnie z tego powodu i nie tylko dość stresujący. Do tego jestem w epizodzie depresyjnym i czytałam, że ten cały stres może opóźniać okres, ale nadal z tyłu głowy mam, że jednak coś innego może być powodem.

Odnośnik do komentarza

Chciałabym zapytać również o to jak dbać o swój organizm podczas ciąży. Jestem młodą mamą i chętnie skorzystam z różnych wskazówek. W sieci posiłkuje się również wieloma artykułami np. tj. ten https://kobieceinspiracje.pl/157486,jak-zadbac-o-swoj-organizm-w-trakcie-ciazy-jakie-produkty-kosmetyczne-kupic.html Kosmetyki, które są bezpieczne dla kobiet w ciąży to takie zawierające: kwas l-askorbinowy, alantoinę, kwas hialuronowy, glicerynę, witaminę E, ekstrakty roślinne np. z aloesu, śluz ślimaka. Podsumowując – bezpieczeństwo dziecka i kobiety w ciąży w dużej mierze zależy od tego, jakie kosmetyki stosuje przez cały ten czas. 

Odnośnik do komentarza

Ciąża to piękny czas, ale jak wiadomo, zdarzają się czasem cięższe momenty. Jedynym z nich jest zakrzepica w ciąży. Jeżeli kiedy byś chciał dojedzie, szczególna wynika i jak sobie z nią radzić, to polecam wolnej chwili zerknąć sobie na stronę tego portalu niezbednikmlodejmamy.pl . Myślę że może stamtąd dowiedzieć naprawdę wielu przydatnych rzeczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...