Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o takich ludziach? Bo dla mnie są żałośni


Gość Zniesmaczona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zniesmaczona

Od razu zaznaczam, że  NIE MAM NIC DO HOMOSEKSUALISTÓW. Rozumiem, że są osoby, które rzeczywiście urodziły się z taką orientacją seksualną, jest to niezależne od nich i mają prawo do szczęścia i miłości tak jak wszyscy - np. taki Elton John czy Andrzej Piaseczny. Natomiast nie trawię heteroseksualnych celebrytów, którzy żeby zwrócić na siebie uwagę czy zszokować wymyślają bajeczki o przygodzie erotycznej z osobą tej samej płci albo żeby było o nich głośno udają homoseksualne zachowanie w teledysku czy na koncercie. Zazwyczaj są to kobiety - Madonna, Doda, Rihanna itd. Co więcej, moim zdaniem takie zachowania wyrządzają tak naprawdę krzywdę prawdziwym LGBT, ponieważ przedstawiają społeczeństwu krzywdzący stereotyp: wulgarny, pozbawiony głębszej miłości, ograniczony do seksu. Weźmy np. zachowanie Madonny na koncercie z tą młodą raperką która udawała że robi jej minetę. Poza tym dla mnie robienie kariery na skandalach po prostu nie ma sensu. Piosenkarz ma być znany z tego, że śpiewa. Np. taki Andrea Boccelli - nie musi wymyślać żadnych dziwacznych skandali, a jakoś jego kariera wciąż ma się świetnie!

Odnośnik do komentarza

Ja też akurat twierdzę że robienie kariery na skandalach powinno odnosić przeciwny skutek...ale jednak....większość ludzi uwielbia takie atrakcje na swoim poziomie intelektualnym.

Druga sprawa...ogladles coś co ostatnimy czasy produkuje Netflix ? Bo ja patrząc na to co przedstawiają odnoszę wrażenie że heteroseksualnych osób to jest 1/10 społeczeństwa a reszta to wszyscy są homo lub są homo ale się tego wstydzą...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...