Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o aborcji?


Gość xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wredny Czarek
W dniu 11.09.2022 o 17:54, Gość Detox napisał:

Dobre tylko bezdennie głupie.

Skąd się wziąłeś? Bo tatuś posunął mamusię. A mamusia? Bo dziadek dziabnął babcie. A dziadek? Bo prababcia wpadła na chuja pradziadka. Itd. A skąd przybył na ziemię ptaszek, żaba czy inny tasiemiec? Nie wiesz prawda? No widzisz. A pierdolisz, że Bóg czyli stwórca wszystkiego to wymysł dla idiotów. 

Nauka nie zna sposobu by coś powstało z niczego. A dużo mądrzejsi od ciebie pracują nad tym od wieków. Najbliżej takiemu odkryciu była teza poparta matematyką, że raz na 11 milionów lat, w jednym kilometrze kwadratowym próżni kosmicznej powstaje jeden atom wodoru. Taka teza była popularna kilkadziesiąt lat temu. Dzisiaj to już bajka.

Ale ty wiesz, że wziąłeś się......znikąd.

Jesteś głupcem.

Odpierdol się od Boga i ludzi wierzących.

Pomóż staruszce przejść przez jezdnię. Wspomóż biednego. Szanuj ludzkie życie.

Szanuj życie wszelakie.

Może Bóg daruje ci twoją głupotę i doceni twoją cichą dobroć. Może nie stracisz duszy kiedy stracisz ciało.

Baranie jeden.

Nie uzewnętrzniaj swoich rodzinnych doświadczeń prokreacyjnych . Ok, to nie Twoja wina. Żyj swoim życiem, a innym pozwól żyć po swojemu. Wierzysz w Boga? Nadejdzie dzień sądu ostatecznego. Twój Stwórca zajmie się grzesznikami. Nie wyręczaj go na Ziemi, bo przypadkowo jeszcze Ci łapki upierdoli i wsadzi do kotła.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość Wredny Czarek napisał:

Nie uzewnętrzniaj swoich rodzinnych doświadczeń prokreacyjnych . Ok, to nie Twoja wina. Żyj swoim życiem, a innym pozwól żyć po swojemu. Wierzysz w Boga? Nadejdzie dzień sądu ostatecznego. Twój Stwórca zajmie się grzesznikami. Nie wyręczaj go na Ziemi, bo przypadkowo jeszcze Ci łapki upierdoli i wsadzi do kotła.

Jesteś synek debilem.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość matka napisał:

Krojenie dziecka któremu ze strachu i bólu serce wali jak oszalałe to fajna rzecz?????????

Ty szmato odczłowieczona.

ty debilko idź skończyć chociaż podstawówkę zamiast gadać takie głupoty. 

Płód wykształca serce dopiero po 6 tygodniu. 

i tak oto stado debili za głupich aby dać radę skończyć podstawówkę dyktuje nam co "mĄdRe"

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Gość pisiara napisał:

ty debilko idź skończyć chociaż podstawówkę zamiast gadać takie głupoty. 

Płód wykształca serce dopiero po 6 tygodniu. 

i tak oto stado debili za głupich aby dać radę skończyć podstawówkę dyktuje nam co "mĄdRe"

No właśnie. A aborcia jest dozwolona do 12 tygodnia. Więc mordowane dziecko ma nie tylko serce ale i wszystko inne by żyć.

 

Uniosłaś sie "pisiaro" jak jakaś głupia pizda lotem na księżyc. Nieuzasadnione podniecenie. Głupie i naiwne. Jakbyś nie była "pisiorom" tylko z trzódki Tuska który już zapowiedział mordowanie dzieci jeżeli pierdolona mamusia tego zapragnie.

Amen wy głupie skurwysyny.

Odnośnik do komentarza
Gość Twoja mama
2 minuty temu, Gość Mama napisał:

No właśnie. A aborcia jest dozwolona do 12 tygodnia. Więc mordowane dziecko ma nie tylko serce ale i wszystko inne by żyć.

 

Uniosłaś sie "pisiaro" jak jakaś głupia pizda lotem na księżyc. Nieuzasadnione podniecenie. Głupie i naiwne. Jakbyś nie była "pisiorom" tylko z trzódki Tuska który już zapowiedział mordowanie dzieci jeżeli pierdolona mamusia tego zapragnie.

Amen wy głupie skurwysyny.

O czym ty zjebie genetyczny bez podstawówki gadasz ? Przecież aborcja jest w Polsce zabroniona więc nie ma żadnych aborcji. I tak oto twoja głupota sięga właśnie stąd do tego księżyca 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Gość Twoja mama napisał:

O czym ty zjebie genetyczny bez podstawówki gadasz ? Przecież aborcja jest w Polsce zabroniona więc nie ma żadnych aborcji. I tak oto twoja głupota sięga właśnie stąd do tego księżyca 

Ona mowi zapewne o tobie. Bo ty jesteś przykładem gudłaja wielopłaszczyznowego. Rodzajem gówna rozmazanego na ścianie w kiblu.

Spierdalaj stąd kiedy rozmawiają dorośli.

Jesteś umysłową ślamazarom.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ona mowi zapewne o tobie. Bo ty jesteś przykładem gudłaja wielopłaszczyznowego. Rodzajem gówna rozmazanego na ścianie w kiblu.

Spierdalaj stąd kiedy rozmawiają dorośli.

Jesteś umysłową ślamazarom.

Widzę, że szerzycie samą miłość i dobro jak was PiS nauczył. 

Taka typowa zakłamana hipokryzja ale czego się spodziewać po kimś za głupim żeby choćby skończył szkołę podstawową 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Widzę, że szerzycie samą miłość i dobro jak was PiS nauczył. 

Taka typowa zakłamana hipokryzja ale czego się spodziewać po kimś za głupim żeby choćby skończył szkołę podstawową 

ja szkoły nie skończyłem . Pis znaczy dla mnie wyższą rentę i dodatki. W sumie przez pięć lat dostałem więcej o 780 zł co miesiąc. Za to dziękuję. 

Betonowe łby z opozycji nic mi nie dały a tylko sieją zamęt i zgorszenie. 

Hipokrytą nie jestem. Bardziej idealistą. Nie mam wielkich aspiracji życiowych. Jednymi z nich jest przeżycie w świecie zabójstw dzieci nienarodzonych, lęk o dojście do władzy tuskopodobnych demagogów, naprawa więzi międzyludzkich i powrót ludzi do Boga.

Nie są to żadne cele. Raczej marzenia. Niewykształconego, prostego chłopaka z małej wioski  który nie lata samolotami tylko jeździ koniem na oklep. Który leżąc na trawie śni o elastycznych wiązaniach międzycząsteczkowych kiedy spadając z quada wali łbem w ziemie. Ktory na bardzo poważnie wczytuje się w teksty Nietschego aby złapać to jest pobieżnie nieuchwytne.

Ja was wykształceni z wielkich miast dymających w korporacjach rozumiem. Jesteście zwykłymi durniami chodzącymi na krótkim pasku tvnu, z motywacją abym tylko sie podobał w pracy bo mnie wypierdolą na zbity łeb.

W sumie to chuj wam w dupę.

Odnośnik do komentarza
Gość Wredny Czarek

Cała wataha sfrustrowanych głaskaczy pingwina, którym tatusiowe wypominali od debili. Modlących się przy spożywanej księżycówce o białogłowę. Co niedzielę służących facetom w sukienkach. Niekiedy wspieranych finansowo za spolegliwość. W spodniach od Armaniego, ale "bez szkoły". Czasami nawet ukochani i szczęśliwi - bo PiS dał... Z seksualnymi fantazjami po dogłębnej lekturze Nietschego. Ot, chłopki roztropki...

Jedynie co się Wam udało to zrozumienie, co daje demokracja, bo przecież miliony much mylić się nie może...

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Wredny Czarek napisał:

Cała wataha sfrustrowanych głaskaczy pingwina, którym tatusiowe wypominali od debili. Modlących się przy spożywanej księżycówce o białogłowę. Co niedzielę służących facetom w sukienkach. Niekiedy wspieranych finansowo za spolegliwość. W spodniach od Armaniego, ale "bez szkoły". Czasami nawet ukochani i szczęśliwi - bo PiS dał... Z seksualnymi fantazjami po dogłębnej lekturze Nietschego. Ot, chłopki roztropki...

Jedynie co się Wam udało to zrozumienie, co daje demokracja, bo przecież z zacięciem  miliony much mylić się nie może...

 

Temu durniowi już wszystko sie w jego pustym łbie poplątało. Nie powinieneś używać pseudo "wredny czarek" tylko głupi chuj. To dużo lepiej pasuje do tego co tu naględziłeś. Połączyłeś coś czego połączyć się nie da. Masz spawany łeb. Ja to rozumiem. Ale łącząc pingwina z muchą w garniaku od Armaniego w postać beduina w sukience grzejącego sie w słońcu PISu.

Po bledach logicznych w tym co piszesz i tempie w którym destrukcja w tobie narasta, czym  prędzej do psychiatry. Obawiam się, że farmakologia nie da rady. To będzie szpital na dłużej.

A teraz wejdź durniu tacie pod kołdrę i własnymi drutami utkaicie dla beduina jakiś ciepły sweter. Niech chłopina nie marznie na pustyni.

A z samego rana zapierdalaj do plebana (tfu do diabła) do psychiatry naturalnie. Możesz być nagi nawet jakby ci ust zwisał potargany kondon po figlach z ojcem.

Nic sie nie martw. Jesteś głupim chujem ale jesteśmy z tobą.

ciepła hejka bo tacy jesteśmy 

Odnośnik do komentarza
Gość Wredny Czarek

Ciepła hejka od Ciepłego... Przykro mi, że Tatko Cię wykorzystał, ale takie rzeczy widać się przytrafiają.
Jakiś nowy zestaw obelg sfrustrowany krypto? Czy może to wykracza już poza Twoje możliwości?
Mam dla Ciebie radę. Zostań jednak ze swoimi. Dzisiaj taki jeden geniusz Janusz zasiadł na stołku wiceministra rolnictwa. Doskonale reprezentuje waszą grupę. I ten wzrok... poszukujący wciąż mądrości...

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Wredny Czarek napisał:

Ciepła hejka od Ciepłego... Przykro mi, że Tatko Cię wykorzystał, ale takie rzeczy widać się przytrafiają.
Jakiś nowy zestaw obelg sfrustrowany krypto? Czy może to wykracza już poza Twoje możliwości?
Mam dla Ciebie radę. Zostań jednak ze swoimi. Dzisiaj taki jeden geniusz Janusz zasiadł na stołku wiceministra rolnictwa. Doskonale reprezentuje waszą grupę. I ten wzrok... poszukujący wciąż mądrości...

 

Mialam nie pisać ale mnie podkurwiłeś. To ty gamoniu jeden idź do tuska i niech on ci nasra w łeb.

Chyba że już to zrobił

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...