Skocz do zawartości
Forum

Infekcja, pms czy ciąża


Gość Ada

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Mam 19 lat. Ostatnio obserwuje żółtą wydzieline z pochwy naprzemian z białą gruzdkowatą. Obie nie mają zapachu. 18 i 19 dnia cyklu pojawyła się u mnie również brązowa, jednak nie było jej dużo. Szóstego dnia cyklu uprawialiśmy z chłopakiem seks bez zabezpieczenia, jednak nie doszło do wytrusku, a sam stosunek trwał mniej niż 3 minuty (dosłownie włożenie, kilka ruchów i wyjęcie). Dodam że od kilku dni boli mnie brzuch, jakbym miała skurcz, ale nie jest on ciągły, moje piersi się powiększyły, ale nie bolą oraz boli mnie kręgosłup. Okres mam mieć za 7dni. Licze na szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Zajrzyj na stronkę naturalna plodnosc pl Tam znajdziesz artykuły na tematy związane z antykoncepcją, planowaniem dziecka oraz schorzeniami kobiecymi. Warto być na bieżąco z nowymi artykułami ginekologicznymi, czasem nowe rozwiązania dużo pomagają na kobietom w codziennym życiu

Odnośnik do komentarza

Zajrzyj na stronkę naturalna plodnosc pl Tam znajdziesz artykuły na tematy związane z antykoncepcją, planowaniem dziecka oraz schorzeniami kobiecymi. Warto być na bieżąco z nowymi artykułami ginekologicznymi, czasem nowe rozwiązania dużo pomagają na kobietom w codziennym życiu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...