Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki od kilku tygodni i białe krosty wokół sutków


Rekomendowane odpowiedzi

miesiąc temu wraz z moim chłopakiem pieściliśmy się. Nie jestem dziewicą, ani nie zabezpieczaliśmy się. Jednak nie współżyliśmy. Mam pytanie czy mogłoby dojść do zapłodnienia jeśli moja ręka dotykała jego penisa, na którym był już płyn w którym są podobno plemniki, a następnie dotykałam ją swoich miejsc intymnych? czy plemniki mogły wejść pod paznokieć albo w jakiś sposób mogloby dojść do zapłodnienia? bardzo się martwię bo od kilku tygodni nie mam okresu.. nadal czekam na niego. a ostatnio zauważyłam że wokół moich sutków,pod skórą sa jakies białe krosty. czy mogę byc w ciąży? proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

od paru tygodni obserwuje moje sutki, i na brodawkach, pod skórą pojawiły się takie białe jakby wypukłe krostki. a okresu dalej brak, czy jest możliwość że to pierwszy objaw ciąży? czy tak jest normalnie? bo już nie wiem.. jestem strasznie przestraszona, okresu brak, a wokół sutków pod skórą te krostki. ratujcie:(

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie tez mam podobny problem tragicznie się boje... Ostatnio bawilismy się z chłopakiem ...i dotykał mnie swoim penisem ..... I czulam mokre ..... I. Strasznie sie boje czy jestem w ciąży czy nie spóźnia ni się okres i mam takie białe kropki wokół sutków h z gory mowie nie zawsze mam regularny okres a test robię w środę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...