Skocz do zawartości
Forum

Co jest ze mną nie tak?


Gość Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. W swoim życiu miałem dwie dziewczyny. Z pierwszą byłem 1 rok, rozstaliśmy się.  Potrzebowałem jakieś pół roku żeby dojść do siebie. 

Od rozstania minęło jakieś 3 lata i poznałem kolejną dziewczynę. Byliśmy razem 2,5 roku. Niestety ale też się rozstaliśmy. Od rozstania minęło już 2 lata a ja nie mogę przestać o niej myśleć.... 

Odnośnik do komentarza

Co z Tobą nie tak? Po prostu stale o niej myślisz i tyle. Przestań to robić. Wiem, że łatwo sie mówi. Podejrzewam, że myślenie o niej sprawiało Ci przyjemność, dlatego ją wspominałeś każdego dnia. Teraz to już stało się Twoim nawykiem. Może teraz jesteś już tym myśleniem zmęczony i chciałbyś przestać, ale przez tyle lat wyrobiłeś sobie zły nawyk i może teraz czas to zmienić. Sądzę, że możesz o niej NIE myśleć, ale czy naprawdę chcesz, czy jesteś gotowy zacząć żyć tu i teraz, zamknąć za sobą drzwi przeszłości?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2022 o 18:08, Gość Kajetan napisał:

Cześć. W swoim życiu miałem dwie dziewczyny. Z pierwszą byłem 1 rok, rozstaliśmy się.  Potrzebowałem jakieś pół roku żeby dojść do siebie. 

Od rozstania minęło jakieś 3 lata i poznałem kolejną dziewczynę. Byliśmy razem 2,5 roku. Niestety ale też się rozstaliśmy. Od rozstania minęło już 2 lata a ja nie mogę przestać o niej myśleć.... 

O pierwszej zapomniałeś po trzech latach to poczekaj jeszcze rok. Pewnie i o niej zapomniesz może znajdziesz następna dziewczynę. Z drugą byłeś dłużej to może i więcej lat potrwać zanim zapomniesz. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...