Skocz do zawartości
Forum

Zerwała ale kocha(?)


Gość Szo

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Gość Szo napisał:

Ze akurat po tym jak zerwaliśmy piszę pod tekstami typu "nie bede za toba plakac" ona pisze bede, myslisz ze jest to zbieg czy to jednak do mnie moze być?

A co nie wie jak to do ciebie napisać ?

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co nie wie jak to do ciebie napisać ?

No wiadomo, ale wiesz jak to dziewczyny.. Nie wiem już sam serio co mam robić, bo moje serce chce walczyć ale każdy mi mówi ze coś tutaj nie pasuje, próbuje jakoś się zgodzić z tym no ale jeden problem.. serce

Odnośnik do komentarza

Wy się dogadujecie jak głuchy z niemową. Totalnie nie potraficie ze sobą rozmawiać bez focha. A swoją drogą skoro dziewczyna w domu ma kłótnie to albo powiela rodzinne zachowania albo się wścieka na Ciebie o to, że Ty też zacząłeś wyskakiwać z kłótniami. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość Szo napisał:

No wiadomo, ale wiesz jak to dziewczyny.. Nie wiem już sam serio co mam robić, bo moje serce chce walczyć ale każdy mi mówi ze coś tutaj nie pasuje, próbuje jakoś się zgodzić z tym no ale jeden problem.. serce

Więc uwierz mi na słowo że serce robi to co mu każe głowa. Kiedyś to zrozumiesz ?

 

a tu kolejna sprawa..."No wiadomo, ale wiesz jak to dziewczyny.."

kolejna ważna sprawa. Nie tłumacz nigdy ludzi. Traktuj ich tak jak się zachowują. Sam takim myśleniem jakie prezentujesz  kiedyś ostatecznie w życiu zrobiłem sobie więcej złego niż dobrego. I wiele lat mi zajęło zanim te blizny na psychice zagoilem.

 

uwierz mi bo ja nie chciałem nikomu kto mi to subtelnie sugerował uwierzyć ?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Lenka napisał:

Wy się dogadujecie jak głuchy z niemową. Totalnie nie potraficie ze sobą rozmawiać bez focha. A swoją drogą skoro dziewczyna w domu ma kłótnie to albo powiela rodzinne zachowania albo się wścieka na Ciebie o to, że Ty też zacząłeś wyskakiwać z kłótniami. 

Ja probowałem się dogadywać zawsze no ale no.. Reszty nie rozumiem za bardzo xd

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Więc uwierz mi na słowo że serce robi to co mu każe głowa. Kiedyś to zrozumiesz ?

 

a tu kolejna sprawa..."No wiadomo, ale wiesz jak to dziewczyny.."

kolejna ważna sprawa. Nie tłumacz nigdy ludzi. Traktuj ich tak jak się zachowują. Sam takim myśleniem jakie prezentujesz  kiedyś ostatecznie w życiu zrobiłem sobie więcej złego niż dobrego. I wiele lat mi zajęło zanim te blizny na psychice zagoilem.

 

uwierz mi bo ja nie chciałem nikomu kto mi to subtelnie sugerował uwierzyć ?

No właśnie, najgorzej że nie chce przyjąć tego że to koniec, po prostu nie wyobrażam sobie teraz tego

 

Może gdybym usłyszał prawdę o co tak naprawdę chodzi to moje serce jakoś by się odblokowało, przestało by zależeć mu

Ale dzięki za to co piszesz, jest to pomocne w dużym stopniu bo nie wiedziałem co mam robić, byłem załamany (i jestem ale już nie aż tak), i może zrozumiem że to nie tylko ja zjebałem w ostatnim czasie

Odnośnik do komentarza

Smiesznie, w nocy wysłała z 30 snapów będąć pod wpływm alkoholu jak wracaja sama że najchętniej by chciała być ze mną w tym momencie i że mnie kocha bla bla, ale wie że to nie mozliwe i że to już nie bedzie takie same xD. Jutro może się czegoś dowiemy

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoholik
5 godzin temu, Gość Szo napisał:

Temat raczej można zamknąć.

 

Zerwanie przez 4 kłótnie gdzie mnie nie było w polsce, bo nigdy nie była przyzwyzcajona do klotni w zwiazkach i nigdy ich nie miała, no cóź

Przypuszczam, że jeszcze się do Ciebie odezwie. Radzę jednak temat rzeczywiście zamknąć i poszukać sobie kogoś innego, jeśli myślisz o poważnym związku. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.08.2022 o 02:17, Gość Psychoholik napisał:

Przypuszczam, że jeszcze się do Ciebie odezwie. Radzę jednak temat rzeczywiście zamknąć i poszukać sobie kogoś innego, jeśli myślisz o poważnym związku. 

Czas pokaże, troche czasu mineło i już jest git chociaż dalej mam wspominki xD. A co do jej odzywania się, to taa dużo wstawia teraz zdjęc na ig i na snapa xd

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoholik
6 godzin temu, Gość Szo napisał:

Czas pokaże, troche czasu mineło i już jest git chociaż dalej mam wspominki xD. A co do jej odzywania się, to taa dużo wstawia teraz zdjęc na ig i na snapa xd

Cieszą mnie te dobre wieści. Wspominki to naturalna sprawa. Bywają lepsze i gorsze dni, czasami mogą pojawiać się prawdziwe doły. Jednak z czasem powinno być coraz lepiej. Trudne chwile powinny być coraz mniej intensywne i pojawiać się coraz rzadziej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...