Skocz do zawartości
Forum

Problem z dziewczyną, czy ja jestem normalny ?


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moją dziewczyną i nie wiem czy to już ze mną jest coś nie tak, ostatnio była sytuacja kiedy wracaliśmy autem od znajomych w nocy około 23:00 było już dosyć ciemno, ona troszkę wypiła ze znajomymi i zobaczyłem posturę człowieka niskiego i wielki motor(coś typowo "handmade" i nietypowego), powiedziałem po prostu "jakie małe a taki wielki motor" i od tego zaczęła się kłótnia a mianowicie powiedziała mi że widziała w moich oczach "błysk" że jestem zainteresowany tą kobietą pod względem sexualnym, gdzie nawet nie widziałem jak wygląda tylko zwróciłem uwagę na wielkość człowieka i ogromnego motoru (była 23:00  i dosyć ciemno) ale te argumenty do niej nie przemawiały bo ona wie co widziała.

Kiedyś też zaczęła przeglądać moje prywatne wiadomości z moją byłą, bo chciała dowiedzieć się dlaczego nam nie wyszło gdzie ja zabrałem jej telefon i powiedziałem że nie życzę sobie żeby to robiła i zaczęła się kłótnia, kiedyś powiedziałem jej jak się rozstałem ze swoją byłą ale ona w to chyba nie wierzyła i nazwała mnie kłamcą, po czym musiałem szukać w wiadomościach potwierdzenia na to że było tak jak mówiłem. 

Takich dziwnych sytuacji było dużo, czy to ze mną jest coś nie tak? Czy ja czegoś nie rozumiem ? Proszę o wytłumaczenie mi tego.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoholik

Dziewczyna wymyśla absurdy i zarzuca Ci rzeczy, które nie miały miejsca, nazywa Cię kłamcą, inwigiluje Cię, karze Ci się ze wszystkiego tłumaczyć, a potem w nic nie wierzy, nie przekonują jej logiczne argumenty. Co tu jeszcze wyjaśniać? Jeśli nie chcesz skopać sobie życia, wystarczy już związku z tą toksyczną osobą. Nie łudź się, że ona się zmieni i że Wam się ułoży. Nawet jeśli decyzja o rozstaniu łamie Ci serce, lepiej abyś zrobił to teraz sam i w cywilizowany sposób, niż kiedyś ona podle i okrutnie, po tym jak jej się znudzi to tarzanie Cię przez emocjonalne bagno.

Odnośnik do komentarza

Ona nie wymierzyła w leżaka. Ona nie miała na myśli ona nie myślała. Za to on odebrał poważnie, za poważnie, poszedł z tym do... Ze uszki i ona mu powiedziała że ona nie miała takich intencji, wogole nie myślała nie zamierzyła. Od tej pory on jest zadowolony i humor mu wrócił. To najważniejsze aby poczucie dobrej Energi powróciło. 

Dla tego jest mu lepiej i coraz lepiej. Mniej agresji wyczuwam w nowym rozkładzie się i o to chodzi, bo poprzedni mnie trochę zdziwił, co się stało coś mi umklo czy co!? To a to okazało się że on poczuł się źle, coś sobie ubzdurał ???

Odnośnik do komentarza

Słuchaj ja nie mogę Ci powiedzieć na twoje pytania. Mogę cię zapewnić że jesteś bezpieczny, bo ochraniam swoją miłością wszystkich bez wyjątku. Czy Ci się to podoba czy nie to jestem zdrowa, nie mam schiz, ale mam zdrowe dziecko w sobie aby nie zwarioeac?pozdrawiam niedowiarków. 

Odnośnik do komentarza

To był jak z filmu terminator, spadł golusienki z plecakim, pod butke telefoniczną. Dla tego czytając to się nie kończy bo nie było trzeciej czwartej części. Już byli wszyscy w roli tego złego. Teraz kolej na nią, aby wcieliła się w terminatora hahaha?

Bądź czujny jak spadnie pod butke kobieta w stringach, i sposci ci łomot z poslada???

Am back ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...