Skocz do zawartości
Forum

Dziwne odwiedziny po latach


Gość abc

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam koleżankę 9 lat temu, sąsiadkę 5 lat młodszą. Ona wolała spędzać czas z innymi. Wpierw się umawiała na wyjśćie potem wychodziła z kimś innym w podobnym wieku do siebie nie mówiąc mi o tym. Jak powiedziałam że ze mną była umówiona to powiedziała że zapomniała i to nie pierwszy raz się zdażyło. Poszłam z nimi bo jej koleżanka się zgodziła. Po wielu takich rzeczach przestałyśmy się umawiać i  było tylko na cześć. 12 lat się kolegowałyśmy wpierw z całą grupą a potem przez 7 lat same. Od jej mamy moja mama dowiedziała się że koleżanka się nie chce ze mną kolegować bo ma w swoim wieku. ( Wcześniej nie miała bo to mała wieś a jej nie można było poza wychodzić bo była młoda, a potem mogła a tamta koleżanka co ze mną się umówiła a z nią wyszła to też była nasza sąsiadka.) Że nie ma ze mną tematów. Ja byłam dla niej nudna. Po paru latach jak te koleżanki w jej wieku nie chciały z nią spędzać czasu bo miały chłopaków i chciały razem z nimi, a ona nie miała to zakolegowała się z koleżanką z mojej klasy z naszej wsi która nie chciała się nigdy ze mną kolegować. Już wiek jej nie przeszkadzał i tematy też wspólne miały i chłopaków potem też to też miały o czym gadać. Ta koleżanka zawsze chciała się zakolegować z moją młodszą siostrą ale starszą 2 lata od niej. Siostra nie chiała. Wyprowadziła się. I do rzeczy siostra wyszła za mąż i ta koleżanka właśnie pisze do mnie czy może przyjść przez lata nie pisała a teraz nagle ale ok zgodziłam się, przyszła zobaczyć zdjęcia z wesela i dopytać się o szczegóły. Innych tematów nie miałyśmy, rozmawiała potem z moją mamą miała z nią wiecej tematów. Na koniec mówi przyjdź kiedyś do mnie. Nic nie odpowiedziałam. I po co mam do niej iść jak nudno jej było wtedy to czemu nagle teraz nie miałoby być jak teraz nudno mi z nią? Po co przyszłą dopytać się o wesele na którym nie mogła być bo pracowała  za granicą a była zaproszona przez siostrę z przymusu bo mama mówiła że tak wypad? Powiem tyle że to najbardziej plotkarska rodzina na wsi. Może wtedy się kolegowała aby zbliżyć się do mojej siostry?

Odnośnik do komentarza
Gość Kafeteria

A mnie w robili w romans esemesów haha. Rzecz w tym że wszyscy o tym gadają, a ja nie znam sprawy. Gadają mi za plecami i obgadują. Snują spekulacje i wyciągają wnioski co by tu jeszcze dojebsc. Ponoć kocham się w bracie i szwagrze. A ja jestem jedynaczką. Co za zjeby sisrczyste. Najlepsze to to że chcieli wzbudzić we. Mnie poczucie abym się zalamala

A ja jestem psychopatką i obce mi nostalgię emocje hahaha?????

Odnośnik do komentarza
Gość Patataj sałata
5 godzin temu, Gość Kafeteria napisał:

A mnie w robili w romans esemesów haha. Rzecz w tym że wszyscy o tym gadają, a ja nie znam sprawy. Gadają mi za plecami i obgadują. Snują spekulacje i wyciągają wnioski co by tu jeszcze dojebsc. Ponoć kocham się w bracie i szwagrze. A ja jestem jedynaczką. Co za zjeby sisrczyste. Najlepsze to to że chcieli wzbudzić we. Mnie poczucie abym się zalamala

A ja jestem psychopatką i obce mi nostalgię emocje hahaha?????

W ryć całowanie. Ważne ze w wieku 70 lat nie pykasz nikomu lewych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja

Nie wieże w żadne wróżki. Bo one opowiadają bzdury. Np. Pytasz czy on jest wolny czy zamężny, a ona odpowiada, że tak tworzy nowy związek, więc ona będzie zainteresowana chodzić po kawiarniach i puszczać się na prawo i lewo. Wróżka stwierdziła że to początkowa kurwa? szkoda pieniędzy na wróżby. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Nie wieże w żadne wróżki. Bo one opowiadają bzdury. Np. Pytasz czy on jest wolny czy zamężny, a ona odpowiada, że tak tworzy nowy związek, więc ona będzie zainteresowana chodzić po kawiarniach i puszczać się na prawo i lewo. Wróżka stwierdziła że to początkowa kurwa? szkoda pieniędzy na wróżby. 

Bidne z ciebie dziewczę jak cie nie stać na kafesito tylko musisz za miske ryzu i napitek dawać doopy - nie wnikam czy krótko czy dlugoterminowo (tak wiem, zona to brzmi dumnie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...