Skocz do zawartości
Forum

Feromony


Gość Naskal

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie feromony. Zdecydowałem sie na Love Desire i tutaj mam pytanie dotych którzy używali feromonów ( niekoniecznie tych mogą być również inne). Mianowicie jak je dozować? Bo nie było napisane ile. Zacząć od tego że się psiknę w szyję czy użyć więcej?///

Odnośnik do komentarza

Jedno czy dwa psiknięcia. Miałem Love Desire i w sumie to nie zwracałem uwagi na to ile używam ale po prostu używałem jak zwykłych perfum. Zapach jest dosyć mocny tak wiec warto jest nie przesadzić aby nie męczyć otoczenia (osobiście mnie denerwuje jak ktoś obok wyleje na siebie pół butelki perfum bez znaczenia czy zapach mi się podoba). Pytanie czy są to premium czy te zwykłe w niebieskiej butelce?

Odnośnik do komentarza

Premium. W matowej ciemnej butelce. Postanowiłem przetestować sobie feromony, będzie to w sumie mój pierwszy raz i jednak postanowiłem sobie kupić porządniejsze. Bo naczytałem się ( równeiż tutaj(, że te za 50 zł nie działaja.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie próbowałem szczerze powiedziawszy takich tanich feromonów. Najtańsze to była wersja love desire zwykle i pamiętam,że miałem całkiem dobre doświadczenia. Jednak dobrze że wybrałeś bo Love Desire premium nie dość,ze moim zdaniem ładniej pachnie to jeszcze maja o wiele większe ilości feromonów w składzie i tym samym mają o wiele lepsze działanie. Obserwuj otoczenie jak będziesz się nimi psikał. Swój stan emocjonalny, reakcje innych. Dzięki temu łatwiej będzie Ci dobrać ilość feromonów jakie na siebie nakładasz. Najlepiej to widać wśród kobiet. Wybierz się na jakieś balety (sam pierwszy raz działanie feromonów zauważyłem właśnie na baletach jak pierwszy raz dziewczyny same do mnie podchodziły aby potańczyć i same do mnie zagadywały).
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...