Skocz do zawartości
Forum

Przerwa między stosunkami przerywanymi a możliwość ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę pytanie nie jest zrozumiałe. Jeśli masz na myśli stosunek przerwany to słyszałam że za drugim razem jak jest raz za razem jest większe prawdopodobieństwo zajścia niż za pierwszym. W preejakulacie znajdują sie plemniki ale zazwyczaj sa one martwe albo osłabione. Po tym jak facet dojdzie to na jego penisie i w preejakulacie który wydzieli mogą być całkiem żywe i żwawe plemniki. Tak czytałam i wydaje mi się to całkiem logiczne.

Odnośnik do komentarza

a co ma jedno wspólnego z drugim.? Przecież to czy kobieta zajdzie w ciążę zależy od tego czy plemnik zapłodni komórkę jajową a nie od czasu pomiędzy stosunkami.
Jeśli uprawiać tak zwany stosunek przerywany to musicie pamiętać o preejakulacie, który wydzielany jest przed wytryskiem a w ,którym mogą być plemniki zdolne do zapłodnienia kobiety.

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony ponoć facet potrzebuje przynajmniej 48 godzin na to żeby jego plemniki się znowu wyprodukowały i w ciągu pierwszego wytrysku zużywa większość z tych plemników, w ciągu kolejnego już niewiele a już później strzela ślepakami. Nawet jak chce się zajśc w ciąże zaleca się właśnie żeby wyczekać we wstrzemięźliwości do owulacji, albo uprawiać seks przynajmniej co drugi dzień.

Odnośnik do komentarza

Plemniki żyją zaledwie kilkanaście minut poza organizmem kobiety.Wydawać by się mogło,że jest to czas, który pozwala na kolejne bezpieczne zbliżenie.w rzeczywistości jest jednak inaczej. Musisz bowiem zdawać sobie sprawę, iż stosunek przerywany jest najzawodniejszą metodą antykoncepcji, jeśli w ogóle można ją za takową uznać.

Odnośnik do komentarza

Kobieta jest tak samo płodna podczas pierwszego i drugiego stosunku (o ile ma dni płodne i mówimy o stosunkach nastepujących po sobie w ciągu jednego dnia czy nocy), jak pisała NikiMag to facet ma "rzadszą" płodność, bo "najlepsze, najsilniejsze" plemniki zużywa podczas pierwszego wytrysku.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Złośliwa
na naukach przedmałżeńskich babka opowiadała o kolesiu który się dziwił jak kobieta sika podczas okresu używając tamponów. Moja znajoma z akademika, 24 latka przy tabletkach antykoncepcyjnych wyliczała sobie jeszcze dni płodne, zresztą jak czytam różne fora to widzę że ten pomysł jest dość popularny. Więc wiem że ludzie w różnym wieku mogą wierzyć w różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze niektórzy dorośli ludzie wierzą w takie rzeczy jak jedzenie w ciąży za dwoje, uprawianie seksu na stojąco żeby nie zajść w ciążę albo że jak się nie ma orgazmu jednocześnie to coś z nami nie tak i inne zabobony przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ja bym powiedziała że wiele dorosłych kobiet ma dużo mniej wiedzy w temacie niż nawet nastolatki bo żyją wiedzą przekazywaną od pokoleń. Teraz jest lepszy dostęp do informacji tylko trzeba umieć umiejętnie z niej korzystać. Większość ludzi przestaje się dokształcać po tym jak zakończy ostatnią szkołę.

Odnośnik do komentarza

moja koleżanka opowiadała, że na naukach przedmałżeńskich ksiądz kazał mierzyć temperaturę i zaznaczać na wykresie. Na koniec nauk ( tygodni) przyszedł facet który stwierdził że on też mierzył tylko coś mu wykres źle wyszedł.... po tym nic mnie już nie zdziwi

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

wytzyj fiuta papierem toaletowym i możesz atakować na nowo nie zapłodnisz chyba :)) a tak na poważnie ja też stosuję te tabletki Stud Pills z lidokainą o których ktoś wspomniał żeby wstrzymać wytrysk bo jestem tak spompowany że drugi raz i tak mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...