Skocz do zawartości
Forum

Leki na grzybicę a brak okresu przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej


Gość zestresowana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zestresowana

Witam! Czekałam dzisiaj na okres jak na zbawienie, niestety. Mimo, że biorę tabletki antykoncepcyjne od 4 miesięcy, pierwszy raz boję się, że mogę być w ciąży, pomimo tego, że biorę je regularnie, bez żadnych nieprzewidzianych przerw. Jednak stosunek miał miejsce podczas dni płodnych, a wiem, że istnieje nikła szansa, że wtedy można zajść w ciążę. Dodatkowo od ponad tygodnia cierpię z powodu grzybicy. W piątek byłam u lekarza, który przepisał mi leki. Czy w związku z grzybica i tymi lekami okres może się opóźnić, czy to nie ma wpływu? Strasznie się boje, a na tabletkę "po" już dawno za późno :(

Odnośnik do komentarza
Gość zestresowana

Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi, ale chyba jednak jestem sama sobie winna. Byłam święcie przekonana, że nie ma znaczenia czy tabletki bierze się w odpowiedniej kolejności czy tez nie. Ja biorę C***** i chyba jednak przy nich to ma znaczenie... więc pewnie będę w ciąży

Odnośnik do komentarza
Gość zestresowana

Dziekuje za te liste. Lek na grzybice przyjelam juz po fakcie, takze mysle ze on na pewno tabletek nie oslabil. Ale chyba ja sama oslabilam ich skutecznosc, gdy przyjmowalalm je w odwrotnej kolejnosci... Dziewczyny nie badzcie takie glupie jak ja i pamietajcie za kazdym razem czy kolejnosc przyjmowania tabletek ma znaczenie. Ja o tym zapomnialam i narobilam sobie kłopotu... Mimo ze wlasnie zrobilam test ciazowy, ktory wyszedl nagatywny to jednak nie moge byc pewna na 100% ze w ciazy nie jestem.

Mam jescze jedno pytanie. Skoro przy przyjmowaniu pigułki nie ma sie prawdziwego okresu to piersi moga tak samo bolec przed miesiaczka i jest normalnie?

Wiem, bardzo panikuje ale to dla mnie strasznie stresujace..

Odnośnik do komentarza
Gość zestresowana

Podobno C***** jest pigułką jednofazowo, choć w ulotce tej informacji nie znalazłam. napisano tylko, że nalezy je brać w odpowiedniej kolejności, chociaż nie znalazłam żadnych zaleceń co zrobić w przypadku zażywania w odwrotnej kolejności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...