Skocz do zawartości
Forum

Podwyższone ezynofile przy bólach głowy i wyborczynach na skórze


kinga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od dwóch lat ma podwyzszone eozynofile w listopadzie mialam 14,2% o prócz tego po niżej normy mam rbc-3,77,hct35.4,plt-145,ret-0.028 irf-4.9 po wyżej normy to eo.wb-1.00,eo 14,2% i mch-93.9
Alergi nie mam robiłam testy ige całkowite mam dobre pasozytow też nie mam czekam na wynik z witaminy b12.
Czy to może być anemia z niedoboru wit b12 w ostatnim czasie schudłam dość czesto boli mnie głowa i mam od paru miesiecy drobne wyborczyny na skórze głownie na rekach.

Odnośnik do komentarza

Hej.
Nie odchudzam sie należe do tych ktore chcą przytyc ,ale niestety nie wychodzi mi to.Dlaczego myśle o anemi bo już mialam kiedys anemie w prawdzie poziom żelaza mam bardzo dobry .5tego stycznia jade na kolejną wizytę do hematologa może teraz coś mi powie co mi dolega w listopadzie byłam to nie mogl mi nic powiedziec pobieral jakieś wyniki może one cos pokażą ,boję sie że mam cos poważnego a mam rodzine męża dwie śliczne coreczki i poprostu jestem przerażona ,nigdy na nic nie chorowalam ewentualnie lekkie przeżiebienia a tu tak z nienacka takie zle wyniki.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

skoro cały czas Cię badają to może to nie jest coś bardzo poważnego. Bo przecież jakby było coś powążnego to już by to znaleźli. Nie panikuj, wiadomo punkcja do najprzyjemniejszych rzeczy nie należy ale da się ją przeżyć. Musisz myśleć optymistycznie ( a przynajmniej się starać tak myśleć)

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra79

HEJ

Bardzo ciekawi mnie Twój przypadek i czekam zniecierpliwością na Twoje wyniki biopsji. Proszę czy mogłabyś zamieścić jakieś informacje.
Mój mąż ma bardzo podobny problem i prosił mnie o więcej informacji o Twoim przypadku.
Mam nadzieję, że wyniki okazały się pomyślne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...