Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego mojemu facetowi tak szybko staje i szybko dochodzi itd


Gość Eliza

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,. Może mój problem wyda się błahy czy śmieszny ale tak się zastanawiam. Odkąd się poznaliśmy tak było. Wystarczy że mnie pocałuje nawet w buzke, policzki czoło (albo ja jego) i już mu stoi. Ok gdy da mi buziaka w cipke to jeszcze rozumiem. Ale takie niewinne buziaki trwające kilka sekund w policzki na przyklad i już ma pełna erekcję? Nie mówię o namiętnych pocałunkach bo to wiadomo. Ale nie musi się sam smyrac po prostu staje mu sam już po paru sekundach jest w gotowości. Gdy się kochamy szybko dochodzi. Czasami nawet w 15 sekund, ale zazwyczaj to trwa minute góra dwie.  Dla mnie to męczące. Nigdy nie mogę dojść a potem się obraża, że pomagam sobie zabawkami bo jakoś też muszę się rozładować. U nas nie ma gry wstępnej bo on już podczas niej potrafi dojść. Jeżeli mnie podotyka pocałuje to ze 2 minuty i wchodzi. Ostatnio przytrzymałam go 15minut, pieścił mnie, wszedł i po dosłownie 3 ruchach wyskoczył.... Jestem załamana. Czy wasi też tak mają? Co mogę zrobić żeby przedłużyć przyjemność? Z czego to wynika? Nieważne czy jest trzeźwy czy pod wpływem alkoholu, czy zmęczony czy nie. Zawsze jest tak samo a jesteśmy razem 2 lata, współżyjemy codziennie lub co 2 dzień. Zastopowałam go bo na początku dobierał się i za dnia i w nocy a mnie już narządy tak bolały że masakra. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...