Skocz do zawartości
Forum

Depilacja pastą cukrową


kika75

Rekomendowane odpowiedzi

~Magik78
Witajcie jestem facetem do tej pory goliłem się w miejscach intymnych, obecnie szukam lepszego sposobu na pozbycie się tam owłosienia czy depilacja pastą cukrową będzie ok?
Czy próbować samemu czy raczej w gabinecie kosmetycznym? Zależy mi również na usunięciu włosów z jąder, pozdrawiam Miachał

Zdecydowanie udaj się do gabinetu kosmetycznego, bo depilacja za pomocą wosku lub pasty cukrowej wymaga zastosowania odpowiednich technik. W przeciwnym razie można narazić depilowane partie na powstanie siniaków i silne podrażnienia. Może rozważ również depilację laserową? Po wykonaniu serii zabiegów włoski nie będą odrastać nawet przez kilka lat.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź.
Laser trochę za drogi jak dla mnie, poza tym chyba laserem z jąder nie powinno się depilować włosów.
U kosmetyczki to mogę iść na depilację pach , jeśli chodzi o depilację intymną trochę to dla mnie krępujące...
Jestem z Warszawy pewnie bym znalazł jakieś niekrępujące studio kosmetyczne ale trochę to krępujące... szkoda że żadna z koleżanek nie jest kosmetyczką :)

Odnośnik do komentarza

~Magik78
Dziękuję za odpowiedź.
Laser trochę za drogi jak dla mnie, poza tym chyba laserem z jąder nie powinno się depilować włosów.
U kosmetyczki to mogę iść na depilację pach , jeśli chodzi o depilację intymną trochę to dla mnie krępujące...
Jestem z Warszawy pewnie bym znalazł jakieś niekrępujące studio kosmetyczne ale trochę to krępujące... szkoda że żadna z koleżanek nie jest kosmetyczką :)

Za pomocą lasera można wykonać pełną depilację okolic intymnych ;-) i wiele osób się na to decyduje. Niestety minusem tej metody jest wysoka cena i bolesność zabiegu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...