Skocz do zawartości
Forum

tabletka po


Gość wandzia79

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wandzia79

mam wielki problem, mam 2 miesięczną przerwę w tabletkach anty kochałam się z mężem tydzień temu i pękła nam prezerwatywa rano poleciałam do ginekologa po tabletkę po stosunku 
zażyłam i czekałam z nadzieją że wszystko będzie OK mam już dwoje dzieci i kolejne mi teraz nie na rękę  niestety chyba mam pecha podczas wczorajszego sexu stało się to samo znowu pękła na prezerwatywa mąż się wycofał ale i tak trochę wytrysnął we mnie. nie wiem co robić jestem załamana. proszę o poradę czy można wziąć drugą tabletkę po ?? czy to bezpieczne ?? o ile lekarz mi ją w ogóle zapisze

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.06.2022 o 08:10, Gość Maria napisał:

nie stosuję prezerwatyw, wolę diafragmę Caya, bo z gumkami też miałam parę sytuacji, kiedy pękła...

mogłabyś coś więcej napisać o tej diafragmie caya? na jak długo ona starcza?

Odnośnik do komentarza

Kurcze naprawdę się nie boisz polegać tylko na prezerwatywach? tym bardziej jak dwa razy już pękła. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Pomyśl o tabletkach serio, ja jestem na drovelis od dawna i nie mam żadnych obaw o ciążę. Nie stosujemy prezerwatyw, jak bierze się tabletki regularnie to masz 99% zabezpieczenia. Prezerwatywy nawet jak nie pękną mają sporo mniej. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...