Skocz do zawartości
Forum

Partnerka mnie nie podnieca i ciężko nam się rozmawia


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.mam 27 lat Jestem w związku od ponad 6 lat. Dużo wspólnych fajnych chwil, było tez kilka gorszych. Problem w tym, ze moja partnerka od jakiś 2-3 lat w ogóle mnie nie podnieca i ciężko nam o wspólne tematy i zainteresowania. Nie wiem czy to już rutyna i czy różnica charakteru, która wcześniej była niezauważalna przez zauroczenie. Interesuje mnie kobiety inny. Niestety jakieś 2 lata temu doszło do zdrady z mojej strony. Seksu nie było ale były pocałunki i rozmowy. Ogarnalem się, ale temat ostatnio powrócił gdy byłem w klubie i super laska wykazała zainteresowanie. Rozmawialiśmy doszło do małego zbliżenia w postaci pocałunku ale to tyle. Nie wiem cholera co robić. Z jednej strony czuje stabilizację i spokój, ale meczy mnie fakt, ze seks uprawiamy raz na 1-2 miesiące. Czas ostatnio spędzamy ze sobą coraz gorzej. W czym problem? To dobra dziewczyna ułożona, dobrze wychowana z dobrego domu. Szkoda mi jej, ze może cierpieć jeśli tego dłużej nie wytrzymam. Proszę o poradę czy jest co ratować czy raczej nie marnować czasu obojga.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...