Skocz do zawartości
Forum

Żona ma ciągle pretensje


Gość Hjkuko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z żoną. Chodzi o to że ma do mnie cały czas pretensje o wszystko. 

 

Budujemy dom wg. mnie nienajgorzej zarabiam, pracuję na etacie. Po pracy chodzę na budowę bo w większości wszystko robię sam. Mamy 3 letnia córeczkę. Żona ma żal że spędzam z nią mało czasu a zaczęło się od tego, że miała urodziny w poniedziałek które zorganizowaliśmy w weekend przyszli znajomi posiedzieliśmy itp. a w poniedziałek miałem umówiona koparkę na budowę wszystko mieliśmy dograne rozmawiałem z nią i mówiła że niema sprawy trzeba to załatwić. Po powrocie wieczorem awantura, że ma urodziny a ja siedzę na budowie... ręce opadają przecież o tym gadaliśmy?!

 

Jest tak za każdym razem najpierw pytam czy mogę iść na budowę bo mamy kupę pracy a po powrocie do domu awantura. Kiedy rozmawiamy to mówi mi że trzeba zrobić to tamto itp. ustalamy kiedy będę to robił a potem i tak jej nie pasuje. Jak siedzę w domu po pracy to ma pretensje że nie idę na budowę. Jeśli chce jej poświęcić czas to ona siedzi na tel. bo chce się zrelaksować po swojej pracy. Próbuje zaopiekować się w tym czasie córka ale też jestem zmęczony. Mimo to kiedy pytam co się dzieje to ona nie odpowiada. Co mam robić? Rzucić ta budowę ale to nasz wspólny cel tylko wiadomo ktoś musi zająć się dzieckiem kiedy ja jestem w pracy lub na budowie... Gonię tak bo chce jak najszybciej skończyć dom żeby już nie trzeba było być osobno. 

 

Najbardziej irytuje mnie kiedy ona mówi ok idź na budowę trzeba działać a potem nie cieszy się z efektów tylko ma nerwy że mnie nie ma. Twierdzi że niema we mnie wsparcia ze jej nie przytulam ale ja nie wiem kiedy mogę bo cały czas jest zła... Co robić nie chce rozwodu bo ja kocham 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.05.2022 o 10:30, Gość Hjkuko napisał:

Gonię tak bo chce jak najszybciej skończyć dom żeby już nie trzeba było być osobno. 

To nie mieszkasz z żoną i dzieckiem? 

W dniu 10.05.2022 o 10:30, Gość Hjkuko napisał:

Co robić nie chce rozwodu bo ja kocham

A czy ona kocha Ciebie? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...