Skocz do zawartości
Forum

DEPRESJA PLUS TĘSKNOTA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kilku lat choruje na depresje , a teraz doszła tensknota za synem.

Zaczęło się w grudniu zaraz po świętach ,rano o ósmej do mieszkania wtargnęła policja i po ostrej batali ze mną zabrała go do ośrodka wychowawczego we Włocławku.

Trafił tam za niechodzenie do szkoły ponieważ często chorował ale moje tłumaczenia nic nie dały.Koszmar się zaczął ,a ja cierpię wiedząc iż syn jest tam gnębiony ponieważ jest najmłodszy 13 lat. Czuję się bezradna , nie potrafię żyć bez niego,nic mnie nie cieszy siedzę tylko i przeglądam zdjęcia. Nerwy i moje łzy dokonują zniszczenia a ja jak zabi snuje się z dnia na dzień.Oszaleje

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Mirabell

Właśnie wygolilam sobie analusa i pokryłam maścią cynkową. 

Takie tam wybielanie analu, nowy tydzień się zacznie i trza mieć dupę w pogotowiu. Co by komuś przyszło lizać ? 

PS. Nie trzymaj się swoich przekonać, bo niewiesz kiedy zadecydują za ciebie?

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.05.2022 o 09:37, MYSZKA2802 napisał:

Witam

Od kilku lat choruje na depresje , a teraz doszła tensknota za synem.

Zaczęło się w grudniu zaraz po świętach ,rano o ósmej do mieszkania wtargnęła policja i po ostrej batali ze mną zabrała go do ośrodka wychowawczego we Włocławku.

Trafił tam za niechodzenie do szkoły ponieważ często chorował ale moje tłumaczenia nic nie dały.Koszmar się zaczął ,a ja cierpię wiedząc iż syn jest tam gnębiony ponieważ jest najmłodszy 13 lat. Czuję się bezradna , nie potrafię żyć bez niego,nic mnie nie cieszy siedzę tylko i przeglądam zdjęcia. Nerwy i moje łzy dokonują zniszczenia a ja jak zabi snuje się z dnia na dzień.Oszaleje

Wyczuwam uzależnienie emocjonalne od syna. Czy leczysz depresję? Oprócz antydepresantów (zakładam, że je bierzesz) chodzisz też na terapię?  

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...