Skocz do zawartości
Forum

Patriotyzm?


Gość Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian

Dzień dobry. Po wybuchu wojny na Ukrainie odczułem jakąś bliską więź z polskim narodem. Odczuwam jakąś bliskość z ziemią polską..  Jakby w Polsce wybuchła wojna to bym poszedł walczyć za nasz piękny kraj, za polską ziemię tak jak to było w 1939...

Odnośnik do komentarza

Za ten piękny kraj ? 

W ciągu ostatnich około 7 lat cała ekonomia została zrujnowana przez 500 plus i nierobów co tylko biorą socjala. Partia jedyna i prawa wyprowadziła tyle kasy poprzez kolesiostwo i kumoterstwo że poprzednie przez 15 lat nie potrafiły tyle nakrasc.

Więc ja akurat nie czuje tej miłości patrząc jak mój kraj smutno upada przez ostatnie lata. Niech pisowscy którzy go zrujnowali biorą za broń i go bronią. Ja podziękuję.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Za ten piękny kraj ? 

W ciągu ostatnich około 7 lat cała ekonomia została zrujnowana przez 500 plus i nierobów co tylko biorą socjala. Partia jedyna i prawa wyprowadziła tyle kasy poprzez kolesiostwo i kumoterstwo że poprzednie przez 15 lat nie potrafiły tyle nakrasc.

Więc ja akurat nie czuje tej miłości patrząc jak mój kraj smutno upada przez ostatnie lata. Niech pisowscy którzy go zrujnowali biorą za broń i go bronią. Ja podziękuję.

Uważasz więc,  że rozdawanie pieniędzy matkom, emerytom i pracującym to głupota ?

Według ciebie lepiej by było żeby rządzący jeździli na wycieczki po świecie, palili cygara i wpierdalali ośmiorniczki ? A obywatelom dawali po dwa pięćdziesiąt podwyżki i kazali harować do 80 lat ?

 

Jesteś chuju pojebany ?

Twoje IQ nie przekracza w porywach 17 ?

Jeżeli tak to weź kutasie tabletki i jedź lizać hitlerowskie dupy .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...