Skocz do zawartości
Forum

Znalezniem dziewczyny to jest nie łatwe zadanie.


Gość The End

Rekomendowane odpowiedzi

Gość The End

Czy stary facet mając 26 lat  i będąc niskiego wzrostu mierzącego 177 cm może znaleźć dziewczynę?Nie raz jak kiedyś szukałem dziewczyny też patrząc się na wzrost.Szukałem parę lat temu i się nie udało .Napisałem swoje wymagania ,że szukam dziewczyny poniżej 170 cm oraz ,żeby nie była to osobą z wyższym wykształceniem bo sam taką osobą nie jestem .Takie osoby przeważnie gardzą osobami co nie mają wyższego wykształcenia.

Robione były jaja  w moją strone oraz pisano ,że jestem kawał chuja i szmaciarza .

Nie rozumiałem tych obelg w moją stronę.

Jak dziewczyna napisze ,że szuka wysokiego faceta (190 cm) a ma 165 cm to trzeba liczyć się z ich zdaniem zaproszeniem ,bo kurwa mać trzeba.

Nie rozumiem tego dlaczego jest aż taka  dyskryminacja mężczyzn .Jako w oczach kobiet czuję się wypalony jako facet .

Nigdy nie miałem dziewczyny .Może mam pecha ,że takich ludzi spotykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość TheEnd
18 minut temu, Gość Beginning napisał:

A co jeśli byłyby zainteresowane  tobą dziewczyny wyższe lub z wyższym wykształceniem ale ty nie dajesz im szansy.

Po drugie czuję się głupszy przy takiej kobiecie po drugie nie pociągają mnie fizycznie kobiety wysokiego wzrostu .

Odnośnik do komentarza
Gość Beginning

 

1 godzinę temu, Gość The End napisał:

Jak dziewczyna napisze ,że szuka wysokiego faceta (190 cm) a ma 165 cm to trzeba liczyć się z ich zdaniem zaproszeniem ,bo kurwa mać trzeba.

Nie rozumiem tego dlaczego jest aż taka  dyskryminacja mężczyzn .Jako w oczach kobiet czuję się wypalony jako facet .

Nie uważasz że to taka sama dyskryminacja. Jak ciebie nie pociągają kobiety wysokie tak samo kogoś możesz nie pociągać Ty. 

 

1 godzinę temu, Gość The End napisał:

Czy stary facet mając 26 lat 

Stary a co ty powiesz jak będziesz mieć dwa razy tyle. Ty jeszcze młody jesteś, wszystko przed Toba

Odnośnik do komentarza
Gość TheEnd
11 godzin temu, Gość Beginning napisał:

 

Nie uważasz że to taka sama dyskryminacja. Jak ciebie nie pociągają kobiety wysokie tak samo kogoś możesz nie pociągać Ty. 

 

Stary a co ty powiesz jak będziesz mieć dwa razy tyle. Ty jeszcze młody jesteś, wszystko przed Toba

Nigdy nie było takiej sytuacji ,że mógłbym się podobać kobiecie wysokiej oraz z wyższym wykształceniem.Nie mam nic do takich dziewczyn,kobiet.Poprostu dla mnie nie są potencjalne partnerki .

Odnośnik do komentarza

Dlaczego akurat tak szybko musisz sobie koniecznie znaleźć dziewczynę? Daj sobie trochę czasu, polecam ci szukać przez internet ale odrazu publikując opis siebie tak jak wstawiłeś tutaj, całą prawdę nawet to że cię zlewają kobiety. Zawsze znajdzie się baba której spodoba się taki a nie inny facet.

Odnośnik do komentarza
Gość TheEnd
Godzinę temu, Klepsydra napisał:

Dlaczego akurat tak szybko musisz sobie koniecznie znaleźć dziewczynę? Daj sobie trochę czasu, polecam ci szukać przez internet ale odrazu publikując opis siebie tak jak wstawiłeś tutaj, całą prawdę nawet to że cię zlewają kobiety. Zawsze znajdzie się baba której spodoba się taki a nie inny facet.

No nie aż tak szybko.No mam też wady,które wymieniłem ogólnie niski wzrost i inne ,że do bogatych nie należę .

Internet niestety mi w tym nie pomógł w szukaniu.

Odnośnik do komentarza

Dobra kurdupelku czas na kolejną lekcję. Może tym razem coś zrozumiesz. 

Nie wiesz że osoby który szukają nigdy nie znajdują ? Cały wszechświat wtedy robi wszystko aby utrudnić to zadanie. 

Prościej jest samemu stać się wartościową osoba. Ćwiczyć w wolnym czasie dla siebie i zdrowia, rozwijać się i uczyć nowych rzeczy które sprawiają przyjemność. Wtedy już staniesz się na tyle interesujący że nie będziesz musiał szukać, to ciebie będą szukać.

Odnośnik do komentarza
Gość TheEnd

Ja uważam ,że mogę mieć prawdopodobnie niska dziewczyne lub która nie jest wcale wysoka ,która nie ma wyższego wykształcenia albo średnie lub zawodowe.

Z wyglądu przeciętnie wyglądam.Nic dodać nic ująć .

Odnośnik do komentarza
Gość TheEnd
Godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dobra kurdupelku czas na kolejną lekcję. Może tym razem coś zrozumiesz. 

Nie wiesz że osoby który szukają nigdy nie znajdują ? Cały wszechświat wtedy robi wszystko aby utrudnić to zadanie. 

Prościej jest samemu stać się wartościową osoba. Ćwiczyć w wolnym czasie dla siebie i zdrowia, rozwijać się i uczyć nowych rzeczy które sprawiają przyjemność. Wtedy już staniesz się na tyle interesujący że nie będziesz musiał szukać, to ciebie będą szukać.

Ale też ujmuje mi bardzo niski wzrost .Ja się zajmuje się tym co uważam ogólnie za interesowne .

Nie szukam już praktycznie od dwóch lat .

 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie pojęty niski wzrost u faceta zaczyna się od poniżej 170 cm. 

Jak masz prawie 180 i kobieta ci mówi że jesteś kurduplem to powinieneś ja wyśmiać kulturalnie w twarz odwrócić się i odejść. Szanuj się bo nikt inny tego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Gość TheEnd
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ogólnie pojęty niski wzrost u faceta zaczyna się od poniżej 170 cm. 

Jak masz prawie 180 i kobieta ci mówi że jesteś kurduplem to powinieneś ja wyśmiać kulturalnie w twarz odwrócić się i odejść. Szanuj się bo nikt inny tego nie zrobi.

Nie dałbym się wejść na głowę jakieś babie .Nie musi się koniecznie wszystko podobać.Wazne jest tylko dla mnie jakbym jak się dobrze czuł.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Gość TheEnd napisał:

Nie dałbym się wejść na głowę jakieś babie .Nie musi się koniecznie wszystko podobać.Wazne jest tylko dla mnie jakbym jak się dobrze czuł.

Skoro tak cię boli ten wzrost to przykro mi ale najwidoczniej już ci Wlazły na głowę i do głowy wszystkie baby świata. Więc przejmując się tym wzrostem dajesz sobie dokładnie wejść na głowę 

Odnośnik do komentarza
Gość TheEnd
39 minut temu, Gość Gosc napisał:

Skoro tak cię boli ten wzrost to przykro mi ale najwidoczniej już ci Wlazły na głowę i do głowy wszystkie baby świata. Więc przejmując się tym wzrostem dajesz sobie dokładnie wejść na głowę 

Widzę ,że nie znasz tematu związanego z niskim wzrostem .Wypowiadasz się jakbyś nie znał wcale tematu 

Odnośnik do komentarza

Już ci w innych tematach odpowiadałem że jestem niższy od ciebie i zamiast wyciągnąć z tego wnioski zacząłeś mnie obrażać ? wiec znam temat nawet lepiej niż ty...i znam nawet rozwiązanie tego problemu gdyż przez większość mojego życia wszystkie moje dziewczyny były odemnie wyższe ale żadna mi nigdy z nich nie powiedziała że szkoda że jestem kurduplem ?

Odnośnik do komentarza
Gość TheEnd
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

Już ci w innych tematach odpowiadałem że jestem niższy od ciebie i zamiast wyciągnąć z tego wnioski zacząłeś mnie obrażać ? wiec znam temat nawet lepiej niż ty...i znam nawet rozwiązanie tego problemu gdyż przez większość mojego życia wszystkie moje dziewczyny były odemnie wyższe ale żadna mi nigdy z nich nie powiedziała że szkoda że jestem kurduplem ?

Może masz dużo chajsu to baby same przyjdą.

Odnośnik do komentarza
Gość TheEnd
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No niestety zawsze byłem z kasą na poziomie niskim ledwo powyżej biedy. Teraz jestem dopiero na średnim ?

Czemu lubisz wysokie kobiety skoro ciężko pocałowac je chcoby były w szpilkach.

 

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek42

Najgorsze jest, że taka laseczka ma seksik w oprawie od najmłodszych lat, a inni musza rozstrzygać latami co jest nie tak, ze nie mogą mieć nawet jednej na 5 miut. Zresztą nawet nie bardzo jest jak poruszać te prawiczkowe problemy, czy incelowe, bo zaraz jakaś salwa śmiechu, albo upokorzenie, życie w tajemnicy, a co by było jakby sie dowiedziała rodzina, ale wstyd.

Niby że żyjemy w cywilizowanym świecie, a takie podstawowe problemy są nie do rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...