Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć W obecnej sytuacji gdzie najpierw Obawa o zdrowie teraz bombardowana informacjami o wojnie z pewnej siebie uśmiechniętej osoby wkręciłam sie w ciągły stres ze cos sie stanie jak Wy sobie radzicie ? U mnie zaczęło sie od nieprzespanych nocy aż po wizyty u lekarzy z pulsem powyżej 100 i ciśnieniu nue mogę wpaść w swoj rytm może cos poradzicie leki ciut mnie zamulają wiec wolałabym wyjsć z tego sama  

Edytowane przez Stefania44
Odnośnik do komentarza
Gość Rianna

Wystarczy wyłączyć telewizję, przestać czytać wiadomości i skupić się na sobie, swoim życiu,  teraźniejszości. Nie warto martwić się na zapas;)) Z resztą mnóstwo informacji jakie dostajemy są często wyolbrzymione i przekoloryzowane  .Na stres dobre sa  herbaty ziołowe. Pozdrawiam i życzę powodzenia . 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość
W dniu 2.05.2022 o 19:57, Stefania44 napisał:

Cześć W obecnej sytuacji gdzie najpierw Obawa o zdrowie teraz bombardowana informacjami o wojnie z pewnej siebie uśmiechniętej osoby wkręciłam sie w ciągły stres ze cos sie stanie jak Wy sobie radzicie ? U mnie zaczęło sie od nieprzespanych nocy aż po wizyty u lekarzy z pulsem powyżej 100 i ciśnieniu nue mogę wpaść w swoj rytm może cos poradzicie leki ciut mnie zamulają wiec wolałabym wyjsć z tego sama  

Też się wcześniej bałam, przestałam słuchać wiadomości, czytać na te tematy i zajmuje się sobą. Martwić będę się jak będzie o co a teraz to mi nie pomoże. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.05.2022 o 19:57, Stefania44 napisał:

jak Wy sobie radzicie ?

Tak jak radziłam sobie w czasie paniki pandemicznej. Żyłam własnym życiem, cieszyłam sie nim póki mogłam, doceniałam każdy drobiazg póki go mam. Tylko, że ja nie mam tendencji do lęków, a to ma wiele do rzeczy. Jeśli ogólnie jesteś lękliwą osobą to praca nad oswajaniem lęków, musi towarzyszyć Ci często. 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...