Skocz do zawartości
Forum

Ogłoszenie o pracę


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.04.2022 o 16:47, Gość Anna napisał:

Czy wy też tak macie że po wystawieniu ogłoszenia o szukaniu pracy odbieracie gluche telefony, dziwne propozycje lub ktoś sobie robi z was żarty?

 Fakt, że takie rzeczy sie zdarzają. Nawet gdy mam ogłoszenie o sprzedaży czegoś na olx to potrafi zadzwonić jakiś zboczeniec. Gdy szukałam dawniej pracy to czasem zadzwonił jakiś sponsor albo inny świr. Niestety nie da się tego uniknąć. Najważniejsze to olewać i blokować numery.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Gość

Ciekawe czy pracodawcy też mają takie telefony. Do mnie zadzwoniły kiedyś dzieciaki i pytają czy dodzwonili się do Janiny Janickiej, mówię że to pomyłka to zac, ely się śmiać i nie wystawiałam ogłoszenia. Wybrały losowy nr. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.05.2022 o 15:55, Gość Gość napisał:

Ciekawe czy pracodawcy też mają takie telefony.

Kiedyś pewna firma miała bezpłatną infolinię.... oj żebyś wiedziała co za telefony były ?  Od dzieciaków po starych zboczonych dziadów. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...