Skocz do zawartości
Forum

Histeria, napady złości u półrocznego niemowlaka


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od miesiąca mój obecnie półroczny syn miewa ataki histeri, napady płaczu i krzyku. Rozwija się dobrze, wcześniej myślałam, że tak płacze bo może go brzuszek poli gdyż zaczęłam rozszerzać mu dietę więc po 2 tygodniach przestałam ale ataki histeri nie ustały. Nie ma dnia żeby się nie darł, bo to nie jest tylko płacz on się drze jakbym mu straszną krzywdę wyrządziła. Potrafi leżeć i się bawić, gaworzy sobie i się śmieje a nagle tak po prostu zaczyna marudzić a marudzenie przeradza sie w krzyk, płacz, robi się sztywny i cały czerwony i ciężko mi go uspokoić, tulenie, całowanie mówienie, że nic się nie dzieje, że mama jest obok nic nie pomaga, potrafi tak się drzeć nawet ponad godzinę. Takie ataki występują czasami tylko raz dziennie a czasami cały dzień czyli ma drzemkę i z drzemki wybudza się już z krzykiem i płacze do następnej drzemki. Chcę iść z nim do lekarza bo wydaje mi się, że to nie normalne ale mąż oczywiscie twierdzi, że go przyzwyczaiłam do noszenia. 

Proszę o jakąś radę do jakiego lekarza się z nim udać.

Odnośnik do komentarza

Nieodpowiedzialne z twojej strony strony że pytasz na forum. Jeśli to nie fejk to zapierdalaj do lekarza. Wiesz ze dziecko może mieć nieczynne jelito, odcinek i po karmieniu po 30 minutach do godz może tak być. A to jest nieczynność jsk martwica niedokrwienie. Zapierdalaj do lekarza. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.04.2022 o 14:34, Gość Anna napisał:

Chcę iść z nim do lekarza bo wydaje mi się, że to nie normalne ale mąż oczywiscie twierdzi, że go przyzwyczaiłam do noszenia. 

Udaj się na początek do rodzinnego. Moja córka nie miała aż tak drastycznych objawów ale podobne. Pediatra skierowała ją na różne badania, w tym usg mózgu. Miało to na celu wykrycie nieprawidłowości rozwojowych typu asperger, adhd, autyzm itp. A Twój mąż co by zrobił? Zostawiłby dziecko bez noszenia aby sie wyryczało w łóżeczku albo umarło? Jeśli dziecko ma jakieś nieprawidłowości rozwojowe lub choroby, to można mu tym zrobić jeszcze większą krzywdę. Najpierw należy dziecko zbadać na wszystko co możliwe i jeśli sie okaże że jest zdrowe, to wtenczas można wziąć pod uwagę mężową opcję. Tak ja to widzę. 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...