Skocz do zawartości
Forum

Sidly opaska - opinie


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie według mnie na rynku są tylko dwie opaski warte uwagi - Comarch i właśnie Sidly. U nas akurat używamy Comarch, bo po prostu ogólnie wychodzi taniej. Płacisz raz i pozniej nie ma żadnych ukrytych kosztów, ale patrząc obiektywnie na funkcje i działanie - obie są na bardzo wysokim poziomie, więc pewnie której z nich nie wybierzesz - będziesz zadowolony ?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2022 o 21:58, Gość Sandra napisał:

Ogólnie według mnie na rynku są tylko dwie opaski warte uwagi - Comarch i właśnie Sidly. U nas akurat używamy Comarch, bo po prostu ogólnie wychodzi taniej. Płacisz raz i pozniej nie ma żadnych ukrytych kosztów, ale patrząc obiektywnie na funkcje i działanie - obie są na bardzo wysokim poziomie, więc pewnie której z nich nie wybierzesz - będziesz zadowolony ?
Pozdrawiam

Potwierdzam, z tej dwójki osobiście bardziej polecam od Comarch z uwagi na to, że nie masz tam żadnych ukrytych płatności - płacisz raz i masz produkt dla dla siebie, a u konkurencji np. dostęp do aplikacji jest płatny itd. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Florian napisał:

A ogólnie jak to wygląda ze starszą osobą? Jakby nie patrzeć jest to urządzenie elektroniczne, które trzeba ogarnąć - nie ma z tym problemów? Słyszałem, że też podobno jest apka stworzona, jak działa? 

Zależy od osoby według mnie, ale z reguły właśnie to jest fajny w tych opaskach (np. Comarch/Sidly), że są łatwe w obsłudze i ich ogarniecie nie zajmuje dużo czasu. U nas moja mama potrzebowała dosłownie dnia zeby juz wiedzieć co i jak. Apka jest stworzona i chodzi płynnie, więc Ty masz wszystko pod kontrolą na telefonie

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2022 o 22:14, Gość Ania napisał:

Zależy od osoby według mnie, ale z reguły właśnie to jest fajny w tych opaskach (np. Comarch/Sidly), że są łatwe w obsłudze i ich ogarniecie nie zajmuje dużo czasu. U nas moja mama potrzebowała dosłownie dnia zeby juz wiedzieć co i jak. Apka jest stworzona i chodzi płynnie, więc Ty masz wszystko pod kontrolą na telefonie

a dostęp do apki jest płatny? Bo niestety często tak to wygląda... 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.04.2022 o 23:29, Gość Magdalena napisał:

a dostęp do apki jest płatny? Bo niestety często tak to wygląda... 

Nie i tutaj duży plus dla Comarch za ten ruch. Aplikacje pobierasz sobie na telefon i jest ona w 100% darmowa, chodzi płynnie więc wszystko masz pod ręką ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2022 o 10:19, Gość Rafał napisał:

Nie i tutaj duży plus dla Comarch za ten ruch. Aplikacje pobierasz sobie na telefon i jest ona w 100% darmowa, chodzi płynnie więc wszystko masz pod ręką ?

A takie pytanie, jak to wygląda w przypadku starszych osób? Nie mają problemu z obsługą?

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Wojtek napisał:

A takie pytanie, jak to wygląda w przypadku starszych osób? Nie mają problemu z obsługą?

Nie, jest spoko. Ta opaska jest mega prosta w obsłudze, więc to serio starsza osoba szybko ogarnie o co chodzi ? Polecam najbardziej te opaski od Comarch i Sidly.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2022 o 00:00, Gość Wojtek napisał:

A takie pytanie, jak to wygląda w przypadku starszych osób? Nie mają problemu z obsługą?

Nieeee. Opaska jest mega prosta w obsłudze i to jest właśnie jej największy plus ? Dodatkowo od Comarch kupujesz raz, płacisz raz i tyle - nie masz żadnych dodatkowych ukrytych płatności.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.05.2022 o 02:37, Gość Antek napisał:

To dlaczego według Was powinienem wybrać Comarch zamiast np. opaski od Locon?

Dla mnie najważniejszy jest fakt, że w Comarch płacisz raz za opaskę i nie ma żadnych ukrytych płatności, np. dostęp do aplikacji jest darmowy. Co do funkcji to już subiektywne odczucia, ale jednak cena to cena. Każdy na to patrzy.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartłomiej
W dniu 26.05.2022 o 02:37, Gość Antek napisał:

To dlaczego według Was powinienem wybrać Comarch zamiast np. opaski od Locon?

Jak dla mnie opaska jest lepiej wykonana jakościowo, duża ilość funkcji i działają bardzo dokładnie, np. lokalizator GPS. + cena, płacisz raz i po sprawie.

Odnośnik do komentarza

Polecam zapoznać się z ofertą firmy Opiekanova, która świadczy takie usługi. To chyba jedyna firma na polskim rynku której faktycznie zależy na udzieleniu wsparcia seniorom. Z empatia podchodzą do każdego podopiecznego. Usługi bez zarzutu. Bardzo miły, rzetelny kontakt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...