Skocz do zawartości
Forum

Kompleks małych piersi


Gość Malwina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 30 lat. W wieku 15 lat zachorowałam na anoreksję. Bardzo długo zmagałam się z tą chorobą. Okres wrócił mi dopiero 3 lata temu. Obecnie ważę 53kg / 162cm. Przed tym jak zachorowałam nie zaczęły mi się jeszcze rozwijać piersi. Najgorsze jest to, że nadal są bardzo małe, jak u nastolatki. Czuję się przez to mniej pewna siebie, przez co podświadomie nie pozwalam poznać się bliżej żadnemu chłopakowi. Zamykam się w sobie i wolę zakończyć znajomość. Nigdy nie współżyłam z żadnym mężczyzną. Zauważyłam, że gdy zaczynam się z kimś spotykać, np. ostatnio, to czuję że piersi zaczynają się troszkę powiększać, ale i tak jest to niewiele, więc i tak nie pomaga to poczuć mi się bardziej kobieco. Czy jest szansa, że piersi w końcu mi urosną. Czuję się przez to jak jakiś odmieniec. Jeżeli chodzi o anoreksję, to chorobę tą już pokonałam. Obecnie leczę się psychiatrycznie na nerwicę. Bardzo proszę o jakąś radę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie jest to taka mała waga, waga jest raczej normalna. Terapii hormonalnej nie polecam z uwagi na to, że rozregulowuje organizm i nie zawsze jest skuteczna. W tym roku raczej nie ma co liczyć na to, że piersi urosną same z siebie. Polecam
albo operację

albo kurację tabletkami na powiekszenie biustu Perfect Bust

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.04.2022 o 10:44, Gość Malwina napisał:

Czy jest szansa, że piersi w końcu mi urosną.

Naturalnie niestety nie, ale czy sztucznie to pytanie należy zadać jakiemuś lekarzowi np. endokrynologowi. Tylko czy ma sens się faszerować hormonami, które jedno poprawią a drugie zniszczą, jeśli być może nie ma problemu? Jaki rozmiar miseczki nosisz? 

Czy w związku z nerwicą leczysz się lekami ale tez terapią? 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Taletki działają, aczkolwiek powiekszenie nie będzie takie jak w przypadku powiekszania operacyjnego. Operacja pozwala na powiekszenie piersi o kilka rozmiarów, tabletki o mniej wiecej jeden. Oczywiście przy długotrwałym przyjmowaniu i nie przerywaniu terapii (terapia powinna trwać przynajmniej 3 miesiące).

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. Bralam perfect bust i działaja ale trzeba je brac minimum miesiąc a najlepiej 2-3 miesiące bo przy krótszej terapii to nie wiem czy jest sens przyjmowania. U mnie dodatkowo ładnie zadziałałały na ujędrnienie biustu bo był nie tyko mały ale również i wiszący ? Problemy po karmieniu dziecka... Poza tym autorko głowa do góry. Dla faceta tak naprawdę ważniejszy jest charaktere i ładna buzia a nie wielkie bimbałki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...