Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie molestowania


Gość Adrianna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałam zapytać jakiegoś eksperta o poradę. Mam koleżankę która ma syna i jest w wieku 10 lat. Ojciec go zabiera do siebie co dwa tygodnie na weekend. Ojciec nie pozwala na to aby mama miała z nim kontakt. Nie może mieć zegarka przez który może rozmawiać ani telefonu. Wyjeżdżając dwa dni przed do ojca sika do łóżka i po powrocie też. Lekarz stwierdził (psycholog) że to jest normalny objaw jak rodzice są osobno. Jak przyjeżdża od ojca jest obrocony o 180 stopni. Chowa się za drzwiami. Jest nie obecny. Nie miły. Wręcz arogancki. Zaczynają mu się podobać ubrania kobiece. Torebki i chętnie je nosi. Buty przymierza i chodzi w szpilkach. Następnie mial problem z napletkiem. Nie ściąga mu się skóra. Była u lekarza i już wszystko było ok. Lecz gdy się nie umyje dokładnie to potem go boli. Ja wszystko rozumiem ale myjąc się w piątek popołudniu to do niedzieli chyba tak szybko nie powinien mieć stanu zapalnego. A ostatnio gdy wrócił od ojca miał tam wszystko czerwone i opuchnięte. Zwracam jednak uwagę że do ojca chce jeździć. Pomijaj wszystko przyjechał do szkoły gdzie się uczy i nagadał takich glupot na nią że głowa boli. Ja naprawdę nie wiem jak mam jej pomóc. Dziewczyna nie lubi sądów kłótni i jest bardzo delikatna. Zanim cokolwiek powiem chciała bym się upewnić co mogę zrobić. Z racji tego że mnie bardzo lubią dzieci i lubią się bawić chciała bym sprawdzić lub podpytać chłopca co robi u taty. Gdy pytam to zawsze odpowiada nic. Albo że gdzieś pojechał albo był sam i tyle.moze są jakieś pytania podchwytliwe i można mu zadać.  Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...