Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od ponad roku przyjmuję tabletki antykoncepcyjne, biorę je regularnie. Podczas ostatniego blistra raz pożyczyłam tabletkę od koleżanki (nie te same co moje) pod koniec blistra, ale 3 kolejne tabletki przyjęłam ze swojego opakowania. Od kiedy biorę tabletki zaczęłam uprawiać stosunek bez zabezpieczenia z wytryskiem w środku. Tak samo było, gdy teraz miałam puste tabletki. Terminowo dostałam krwawienia, które zwykle trwało 4 dni a teraz tylko 2. Było to zwyczajne obfite krawienie, któremu towarzyszył ból taki jak zawsze, po prostu trwało krócej. Ostatni stosunek miałam dzień przed rozpoczęciem krwawienia i zaczęciem brania nowego blistra. Od tamtej pory nie odbywałam stosunku. Dodam, że panicznie boję się ciąży i przez tą sytuację nie potrafię przestać o tym myśleć. Od momentu gdy zaczęłam się niepokoić zauważyłam częste bóle brzucha, mdłości (takie typowo stresowe) i gazy częstsze niż zwykle. Boję się wykonać testu ciążowego, ponieważ byłby to mój pierwszy. Czy istnieje realne prawdopodobieństwo ciąży? Co powinnam zrobić?

Odnośnik do komentarza

wzięłaś pigułkę od koleżanki z innych tabletek? Aha nieźle a na skład tabletek patrzyłaś? niewiadomo czy nie zaburzyłaś cyklu... Tak czy owak nie zaszkodzi dodatkowo zabezpieczać się mechanicznie, polecam diafragmę Caya

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...