Skocz do zawartości
Forum

Boję się ruchomych schodów


Gość Abcd

Rekomendowane odpowiedzi

Boję się ruchomych schodów, nie chodzę nigdzie gdzie nie ma zwykłych. Nie robię zakupów w galeriach gdzie nie ma wind lub zwykłych schodów. Jak próbuję wejść na takie schody to panikuje szybko bije mi serce, czuję jakbym miała takie nogi jak przy omdleniu, coś w rodzaju zawrotów głowy . Zrezygnowałam z zaniesienia CV do galerii handlowej z tego powodu, nie wyobrażam sobie tam pracy. Kiedyś jak miałam 15 lat podknęłam się na takich schodach. Nie wiem co zrobić. Boję się że spadnę nikt mi nie pomoże, zazwyczaj jak jestem w galerii to nikogo nie ma w miejscu tych schodów lub ktoś właśnie jedzie na górę. Boję się że dostanę wstrząśnienia mózgu, umrę lub będę z tego powodu niepełnosprawna. Jak się patrzę na te schody to one tak szybko jadą 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.03.2022 o 15:02, Gość Abcd napisał:

Kiedyś jak miałam 15 lat podknęłam się na takich schodach.Nie wiem co zrobić. Boję się że spadnę nikt mi nie pomoże, zazwyczaj jak jestem w galerii to nikogo nie ma w miejscu tych schodów lub ktoś właśnie jedzie na górę. Boję się że dostanę wstrząśnienia mózgu, umrę lub będę z tego powodu niepełnosprawna. 

Jesteś lękliwą osobą? Bo samo potknięcie nie jest powodem do takiej paniki i wkręcania sobie "filmu". Jeśli masz problem ogólnie z lękami to trzeba iść do psychiatry po leki oraz do terapeuty. 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...