Skocz do zawartości
Forum

Plamienia po stosunku i biała wydzielina z sutków


Gość moniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Na wstępie chciałam zaznaczyć że nigdy nie zabezpieczałam się żadnymi pigułkami anty.
Od roku czasu wraz z moim partnerem staramy się o dzidziusia, kochamy się często lecz do tej pory nie ma żadnego rezultatu. Problem pojawił się od niedługiego czasu który mnie niepokoi to lekkie rzadkie plamienia po stosunku( dosłownie kilka plamek, raz się pojawiają a raz nie). Nie skonsultowałam się z lekarzem w tym przypadku iż jestem obecnie zagranicą i zbliża się mój powrót do polski, więc przełożyłam to na ten czas. Następny problem który się pojawił to po wczorajszej kąpieli w czasie pielęgnacji ciała nacisnęłam jedną z piersi i z sutka poleciał białawy, czy nawet minimalnie żółtawy płyn. Po naciśnięciu drugiej piersi wyciek się powtórzył. Za kolejnymi naciśnięciami wyciek leciał coraz większą kroplą. Po zebraniu go palcem zauważyłam ze jest lekko lepki. Co jeszcze bardziej zaniepokoiło mnie moim stanem . Więc proszę o jakieś rady lub stwierdzenia co to mojego problemowego stanu. Zaznaczę jeszcze ze tą miesiączkę miałam mniej obfita co tez mnie zdziwiło gdyż zawsze były dość mocno obfite , i jestem 5 dni po tej miesiączce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...