Skocz do zawartości
Forum

Czy dziewica moze byc w ciazy?


Gość Kornelia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kornelia

Witam, nie chodzi mi o to czy bedac w zwiazku i tym samym byc dziewica mozna zajsc w ciaze, bo wiem ze takie cos jest mozliwe jezeli nasienie dostanie sie jakims cudem na scianki..

tyle ze chodzi mi o inny problem.. mam 15 lat jestem bardzo mloda i od miesiaca mam dziwne objawy takie jak uczucie pelnosci brzucha, bol przy jego dotykaniu, bole pierdi przy dotykaniu, lekkie mdlosci. 
Na poczatku to olalam ale pozniej zaczelam sie zaglebiac i wszystkie te objawy na internecie zwiastuja ciaze, nigdy, NIGDY nie mialam chlopaka, nie uprawialam stosunku poprostu nic, wiem ze moje pytanie moze byc glupie bo ja doskonale wiem na czym polega zaplodnienie no ale skad takie objawy? w dodatku mam wrazenie ze moj brzuch jest taki wydety na dole, a ja zawsze bylam szczupla..

okresy mam nieregularne i zawsze leci mi brazowa wydzielina, dlatwgo ostatnio ucieszylam sie bo mialam brazowe plamienie pomieszane z malej ilosci krwia, ale pozniej pomyslalam ze w ciazy tez tak moze byc i sie boje.. Prosze o pelne odpowiedzi a nie takie jak ,,nie, nie mozesz byc,, chce wiedziex jezeli nie jestem to czym moga byc takie objawy?

Test ciazowy robilam okolo tydzien i pol po objawach, wiem ze to glupie ale chcialam sie uspokoic, wykazal 1 kreske ale planuje jutro kupic nowy i zrovic od nowa.. dwa tak dla pewnosci.. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia

dobrze tylko wolalam dostac jakas informacje, wchodzilam na ta stronke i ja rozumiem jak dochodzi do zaplodnienia tyle ze ja nie planuje miec narazie chlopaka dla mnie za wczesnie wiec poprostu sie martwie co mi jest bo ciagle mysle ze jestem w ciazy, a przeciez mozliwosci w moim przypadku sa zerowe, pozniej zaczynam myslec co by bylo gdybym byla i zalamuje sie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...