Skocz do zawartości
Forum

Dzień Matki


Gość Iza

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałabym gdzieś wyjechać z moją mamą na Dzień Matki. Myślałam o wycieczce, jaką oferuje biuro podróży konsorcjum.pl - Mozaika Chorwacji. Co sądzicie o tym pomyśle? Podobno jest bogaty program zwiedzania i świetne hotele. A w dodatku to zaufane biuro, z którym jeżdżę od lat i nigdy mnie nie zawiedli.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wy to szalejecie finansowo ?

chciałabym móc mamie kupić wycieczkę ale jest to poza moimi możliwościami na razie ?

za to zamierzam swojej kupić dużo kosmetyków pielęgnacyjnych ze sklepu Eveline Cosmetics, mają dostawę za darmo jak sie robi większe zakupy i dużo promocji na kosmetyki pielęgnacyjne które mojej mamie na pewno przypadną do gustu

Odnośnik do komentarza

O kurcze, zrobiłabym bym wszystko, żebym mogła wyjechać gdzieś z moją mamitką ? Niestety praca mnie ściga i mam teraz dużo projektów na głowie. Może na wakacje uda nam się gdzieś wyjechać! 
Co do prezentu, to kupuje mamie zestaw od Amvi, moja mama ma 50 lat i zamówiłam jej zestawik Forever Young ❤️ Dokładnie o ten mi chodzi https://amvicosmetics.com/product/120/zestaw-anti-aging  
Może akurat któraś z Was też skorzysta, aktualnie jest promocja! 

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka

My mamy plan na wyjazd wspólny do Albanii ?
Teraz jako drobiazg, kupiłam mamie krem liftingująco- ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy  50+ od bielendy i do tego z tej samej serii krem pod oczy. Czytałam same dobre recenzje o tych produktach. Mam nadzieje, że mamcia będzie zadowolona! 

Odnośnik do komentarza

Idealny prezent to ten, który wręczony został z intencją uszczęśliwienia. Nawet najwspanialszy przedmiot nie ucieszy drugiej osoby, gdy zostanie wręczony bez zaangażowania i pozytywnych uczuć. Dlatego szukając podarunku na Dzień Matki, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy dana rzecz jest czymś, co osoba obdarowywana kupiłaby sobie sama. W tym artykule znalazłam kilka różnych pomysłów - https://www.mamazone.pl/zakupy/jak-wybrac-oryginalny-prezent-na-dzien-matki/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...