Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość m...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przez ostatnie ponad 3 lata brałam antykoncepcję doustna. 11litego dostałam krwawienie z odstawienia. Nie bralam dalej antykoncepcji ponieważ nie dostałam recepty. W ciągu tego cyklu 10dc plamilam, i później przez ponad tydz. Odczuwałam silny ból w podbrzuszu okolicy Prawego jajnika i pleców. W 25dc byłam u ginekologa macica czysta wszystko bez zastrzeżeń stwierdziła że owulacja była z prawego jajnika i mogłam mieć takie bóle. Wspomnę że z partnerem mamy bogate pożycie seksualne tylko od tygodnia teraz nie wspolzylismy że względu na takie bóle silne. Zrobiła także cytologię i dziś zauważyłam brązowe plamienia nie duże dodam że od tyg. Bola mnie same sutki. Czy to może być objaw wczesnej ciąży? Test z moczu z rana 26dc dziś negatywny ale mówiła by zrobić go 11marca. Czy te bóle sutków mogą być objawem rozregulowania czy ciąży? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zrób betę z krwi i na co dzień polecam kontrolę płodności i w tym celu monitor płodności afrodyta Smart, tam robisz badania poziomu lh, jest specjalna antykoncepcyjna aplikacja na telefon, która łączy się z tym monitorem płodności

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...